O nás

Společnost byla založena v roce 1993 a v témže roce byla otevřena první prodejna ve skromném prostředí tehdejších sběrných surovin v Příbrami. Prodejní plocha tehdy činila pouhých 80 m2.

Nyní již odebíráme zboží přímo od největších výrobců podlahových krytin a díky tomu vám dokážeme nabídnout kvalitní zboží za atraktivní ceny. Již více než 20 let je naším krédem nabízet zákazníkům nejen zajímavé ceny, ale také laskavost a odbornost našeho personálu. Zda je toto snažení správné, se můžete přesvědčit na našich 9 prodejnách, kde nabízíme koberce, PVC , vinylové podlahy, laminátové podlahy, čisticí zóny a další doplňky.

Koberce K+K Příbram

Jsme jiní než konkurence!

Přijďte se přesvědčit do některé z našich prodejen, že nejsme jen řezači, podavači nebo prodavači koberců.  V našich prodejnách Koberce K+K dostanete vždy odbornou radu, přátelskou péči a skvělý  servis od našich profesionálně vyškolených poradců.

Prodejna Koberce K+K, Příbram

Opravdu existovaly dvě společnosti Koberce K+K?

Jak se firma po svém založení rozrůstala, rozrůstal se i sortiment v prodejnách. Roku 2004 došlo k rozdělení společnosti Koberce K+K  na dvě samostatné společnosti, které na sobě nebyly závislé. V současné době již pod značkou Koberce K+K opět vystupuje pouze společnost sídlící v Příbrami. Naše prodejny se  nabídkou i kvalitou řadí k hlavním hráčům na trhu s velkometrážními prodejnami.

Naši partneři

logo-nordpfeillogo-dessologo-tarkettlogo-gerflorlogo-lexmark