Pokladačský servis

Samozřejmostí je také náš pokladačský servis.

Zboží, které si u nás vyberete a necítíte se na jeho instalaci, vám rádi nainstalujeme. Nakonec je tato služba všeobecně doporučována, aby zakoupený koberec, či PVC byly položeny odbornou pokladačskou firmou.

Pracovník se u vás doma může zastavit ještě před samotným nákupem. Místnosti si sám zaměří a vypočte požadovanou šíři koberce nebo PVC. Bude nejlepší vybrat tak, aby byl co nejmenší prořez, spočte vám množství soklu, který místnost ještě opticky vylepší, poradí, kde koberec nastavit ve dveřích, aby byl spoj do další místnosti co nejméně vidět, apod.

Také vám může poradit s výběrem podlahové krytiny do té které místnosti. Tento servis je zdarma. Vy si pak již dle naměřených hodnot na naší prodejně vyberete podlahovou krytinu dle vašeho gusta, uhradíte materiál a o nic více se starat nemusíte. Pouze se domluvíte s pokladačem, který u vás doma byl. Ten si přijede na prodejnu pro zaplacený materiál a následně jej u vás doma nainstaluje.

Velice jednoduchý způsob, jak obměnit podlahovou krytinu a tím vaše domácnost opět získá nový vzhled a nádech. Služba pokládka podlahových krytin je zpoplatněna.