Soutěž pro mateřské školky

Soutěž o dětský koberec

Pojďte s námi soutěžit o dětský koberec!

Společnost Koberce K+K se rozhodla podpořit kreativitu a týmového ducha našich nejmenších. Vyhlašuje soutěž pro všechny mateřské školky, organizace a neziskové spolky o krásný dětský koberec!

Pěkné motivy našich dětských koberců zaručeně vykouzlí úsměv na tvářích Vašich malých školáčků. Na měkoučkém koberečku bude totiž každá dětská hra zábavnější.

Chcete hrát s námi? Stačí zapojit Vaše žáčky a poprosit je, aby namalovali obrázek s motivem koberce, který by se jim ve školce nejvíce líbil. Ať už jsou to zvířátka v lese, podmořský svět, autodráha, dinosauři nebo africká zvířátka, fantazii se meze nekladou.

Podělte se s námi a ukažte nám, jaké máte mezi sebou šikulky a šikuly. Nejzajímavější, nejhezčí, či nejoriginálnější výtvory odměníme překrásným kusovým kobercem s dětskými motivy. Fotografie obrázků posílejte na e-mail soutez@kobercekk.cz.

Všechny Vámi zaslané fotografie zveřejníme na našem Facebooku.  Dejte „lajk“ naší stránce, ať Vám neuteče žádná aktualita ohledně soutěže.:)

30.4. 2018 vyhlásíme 2 vítěze soutěže,  kterými se stanou 2 mateřské školky s nejhezčími výtvory. Vítězné mateřské školky kontaktujeme e-mailem.

Za celý tým Koberce K+K Vám držíme palce!


Doplňující informace:

  • Podmínkou účasti v soutěži není sdílení na profil uživatele nebo jeho přátel, samotné sdílení však doporučujeme pro získání více lajků. Zároveň upozorňujeme, že jakékoliv nekalé metody či způsoby získávání lajků přes falešné FB účty jsou proti pravidlům soutěže.
  • Společnost Facebook není pořadatelem soutěže a nijak ji nesponzoruje ani s ní nesouvisí.