Váš košík je smutný a prázdný, hurá na nákupy.
Metrážový koberec Bella-Marbella 44 rozměr š.400 x d.457 cm SVAT

Doprava zdarma Akce
Sleva 27 %
Skladem v centrálním skladu
Metrážový koberec Bella-Marbella 44 rozměr š.400 x d.457 cm SVAT
Skladem v centrálním skladu
Počet kusů
Původní cena 7 293,00 vč. DPH
Cena za kus 5 390,00 vč. DPH
Původní cena 7 293,00 vč. DPH
Celková cena 5 390,00 vč. DPH
| Zátěžová třída: | 22 - domácnost, střední zátěž |
|---|---|
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Polyamid |
| Typ koberce: | Jiný |
| Celková výška: | 8 mm |
| Výška vlasu: | 6 mm |
| Celková váha: | 1 350 g/m2 |
| Podlahové topení: | Ano |
| Váha vlasu: | 420 g/m2 |
| Podklad: | Filc |
| Antistatická úprava: | Ano |
| Tepelný odpor - TOG: | 13 |
| Třída hořlavosti: | Efl |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...




