Váš košík je smutný a prázdný, hurá na nákupy.
Metražový koberec Stone 38790 rozměr š.400 x 285 cm PB

Doprava zdarma Akce
Sleva 27 %
| Zátěžová třída: | 22 - domácnost, střední zátěž |
|---|---|
| Barva: | Šedá |
| Využití: | Vnitřní |
| Materiál: | Polypropylen |
| Typ koberce: | Smyčkový |
| Celková výška: | 7,5 mm |
| Výška vlasu: | 5 mm |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Celková váha: | 1200 g/m2 |
| Podlahové topení: | Ano |
| Váha vlasu: | 400 g/m2 |
| Hustota vlasu: | 170 000 vpichů/m² |
| Podklad: | Filc |
| Určení dle místností: | Dětský pokoj, Ložnice, Obývací pokoj |
| Útlum hluku: | 10 dB |
| Protiskluznost: | DS |
| Třída hořlavosti: | Efl |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...




