Koberce K+K
Volejte centrálu Příbram
318 631 551
Napište nám
info@kobercekk.cz
Volejte centrálu Příbram
318 631 551
Napište nám
info@kobercekk.cz

Jakou podlahu zvolit do dětského pokoje

08. 10. 2019

Pro naše maličké chceme jen to nejlepší. Jakou podlahu vybrat do dětského pokoje? Skvělou volbou je dětský koberec či kusový dětský koberec, ten nikdy nezklame.

Podlaha v dětském pokoji a hračkxDětský život je pestrý

Pokojíček spokojeného dítěte by měl odpovídat jeho aktuální životní fázi a být v souladu s jeho potřebami. Ať již malé nebo velké dítě potřebuje především prostor pro rozlet a realizaci svých snů a zájmů, stejně jako nezbytnou míru pohodlí.

Proč volit do dětského pokoje koberec

Asi žádná jiná podlahová krytina nevytvoří takový dojem domáckosti a útulnosti, jako právě koberec. Koberec v dětském pokoji musí být hezký a pohodlný. Pro nejmenší je důležitá i dobrá izolace a teplo od země. Malé děti si hrají převážně v sedě či v leže právě na koberci. První samostatné pohyby jako je lezení, plazení a počáteční krůčky – to vše se Vašemu potomkovi bude nejlépe dařit právě na podlaze, kde je položený dětský koberec.

Variantou je samozřejmě kvalitní PVC či vinylová podlaha, ale i v tomto případě doporučujeme pokojík vybavit alespoň malým ostrůvkem měkkosti a útulnosti – kusový dětský koberec s nějakým zábavným vzorem nesmí zkrátka chybět nikdy. Takové město, které je neustále k dispozici všem autíčkům, mořský svět pro Vaši malou vílu nebo třeba skákací panák, když zrovna venku prší… to je panečku kobereček, který budou Vaše děti milovat! Inspirujte se naší nabídkou, na nápaditý kusový dětský koberec jsme přeborníci.Dítě a pes na koberci v pokoji

Co ocení každý rodič

Každý rodič jistě ocení především účelnost a snadný úklid podlahy. Takový dětský koberec v pokojíčku musí zkrátka odolat všemu: výtvarným počinům, domácím zvířátkům, a především neustálému pohybu. Naštěstí v současné nabídce není problém volit dětský koberec vysoké kvality, jehož údržba je vskutku snadná. Kvalitní dětský koberec odolává všem vnějším vlivům, jednoduše si zachovává svou strukturu i původní barevnost, dobře se čistí od odolnějších skvrn a bude kvalitně sloužit po celé roky.

Výhody koberce

Oproti jiným podlahovým krytinám, jako je například kvalitní vinyl či podlaha z PVC nebo ze dřeva, představuje koberec tu nejteplejší a nejútulnější variantu. Protože chceme pro své děti to nejlepší, nesmíme slevovat ani při výběru podlahy do pokojíčku.

Dětský koberec musí být především:

  • Hezký a barevný
  • V souladu s interiérem
  • Snadno udržovatelný
  • Odolný vůči vlivům a působení vnějšího prostředí (barvičky, modelína, jídlo, pojízdné hračky, kolečkové pracovní židle, domácí zvířátka…)

To vše a mnohem více najdete v našem sortimentu. Prostudujte nabídku v sekci dětské koberce ještě dnes. Nebo nás navštivte v kterékoli prodejně, rádi se Vám budeme věnovat osobně.