Koberce K+K

Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Kobercové omalovánky – dekorační prvek, který rozvíjí dětskou kreativitu

29. 10. 2020

Hledáte vhodný vánoční dárek pro děti, který by jim přinesl radost, podpořil v nich kreativitu a zároveň by našel i praktické využití v domácnosti? Omalovánkový koberec je pro vás tou správnou volbou! Nejenže svým originálním dekorem skvěle obohatí interiér, ale především poskytne dětem potřebný prostor pro rozvoj výtvarných dovedností a tvůrčího myšlení. Každé malé dítě přeci miluje omalovánky. Proč mu je nedopřát tam, kde se cítí přirozeně a bez omezení, tedy na podlaze?

Podpořte v dětech kreativitu

Není žádným tajemstvím, že základními předpoklady pro dosažení úspěchu a štěstí v životě jsou zdravé sebevědomí, touha po seberealizaci a originalita myšlení. Chcete-li vaše dítě co nejlépe připravit na život v současné společnosti, podporujte v něm tvořivého ducha již od útlého věku. Nejvhodnější dobou je předškolní věk (3-6 let). 

Ideálním nástrojem pro rozvoj dětské kreativity je malování a výtvarná tvorba obecně. Malování a vybarvování pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a podporuje v dětech sebevědomí, originalitu a samostatnost. Jsou pak vnímavější, zvídavější, učí se improvizovat a řešit problémy. Tvořivé děti vyrostou ve všestranné a silné osobnosti, které se uplatní napříč celým spektrem lidských činností.

Kobercové omalovánky přestavují perfektní prostor pro kreativní sebevyjádření vašich ratolestí, který je vždy po ruce. Nechte je vyřádit se s fixami. Uvidíte, že výsledek bude opravdu stát za to! 

Ryze český výrobek

V případě kobercových omalovánek značky Mr. Little Fox můžete bez obav zapomenout na nekvalitní a mnohdy i zdravotně závadné produkty, které na náš trh proudí odjinud. Česká společnost Butter Kings garantuje celý proces výroby dětského koberce v České republice, a to pouze z vysoce kvalitní bavlny. Pořízením omalovánkového koberce tak podpoříte poctivou českou výrobu, svým dětem dopřejete kvalitní a bezpečnou hračku, a navíc získáte originální bytový doplněk, který bude obdivovat každá (nejen dětská) návštěva.

Skvělý dětský dárek k narozeninám nebo pod stromeček

Nechcete jako narozeninový nebo vánoční dárek pro děti pořizovat zase další hračku, když jich doma máte už beztak dost? Darujte jim něco, z čeho budou mít radost oni i vy. Kobercové omalovánky představují výborné propojení edukativní hračky s dekoračním prvkem. Navíc splňují všechny požadavky kladené na dětský koberec – spolehlivě chrání před studenou podlahou a snižují kročejový hluk.

Co mají společného koberec a fixy?

Mnoho, pokud svému dítěti pořídíte omalovánkový koberec. Ať už jako vánoční dárek nebo jako dárek k narozeninám, vykouzlí tento dětský kusový koberec čarovný prostor pro oblíbené malování a vybarvování přímo v dětském pokojíčku. Kruhový omalovánkový koberec byl speciálně navržen tak, aby si ho děti mohly samy vybarvit podle své vlastní fantazie. K tomuto účelu se využívají fixy na koberec a textil, které po vypotřebování jednoduše koupíte v papírnictví. Když jsou omalovánky vybarvené, lze kvalitní bavlněný koberec vyprat na 30 stupňů Celsia a zábava může začít nanovo!

Takže, jaký motiv to bude? Princezny a jednorožci nebo parta kamarádů z lesa? Ať už vyberete dekor jakýkoli, vaše dítě bude svůj omalovánkový koberec milovat. Neváhejte prostudovat náš sortiment. Rádi vám s výběrem pomůžeme!

TOP