Koberce K+K

Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Klub K+K a jeho výhody

30. 11. 2018

Ještě nejste členy našeho Klubu K+K? Jestli stále váháte, podívejte se na výhody, proč být v klubu a co všechno vám zákaznická karta přinese.

1. Výhodnější ceny pro naše členy

S naší zákaznickou kartou máte vždy něco navíc. Připravili jsme pro Vás speciální ceny na vybrané druhy zboží.

Karta Vám přinese mimořádné klubové slevy a to až ve výši 30 %

2. Nadstandartní služby

Držitelé zákaznické karty získají také přednostní konzultaci s naším odborníkem přímo na místě nebo i u Vás doma, nemusíte mít strach, že zakoupíte nevhodný koberec nebo jinou podlahovou krytinu. Rádi Vám se vším poradíme.

Netroufnete si na zaměření plochy, kam chcete krytinu položit? Nevadí. Máme pro Vás vyměřovací servis zcela zdarma. Jednoduše před nákupem kontaktuje některou z prodejen, domluvte si termín a před objednáním, u Vás doma, správně zaměříme a vy ušetříte drahocenný čas.

S klubovou kartou máte také možnost přednostní pokládky u Vás doma. Nemusíte na nic čekat, pouze si objednáte zboží, uhradíte materiál a máte vystaráno.

 

3. O slevách a akcích se dozvíte jako první

Díky členství Vás budeme informovat o plánovaných akcích a slevách vždy jako první na e-mailu, se kterým jste se do Klubu registrovali. Takto Vám už žádná akce neunikne.

4. Pravidelné soutěže o hodnotné ceny

Každé tři měsíce probíhá slosování ze všech členů Klubu K+K o hodnotné ceny.
TIP: Pokud má rodina více členů, vyplatí se mít kartiček hned několik. Šance na výhru se Vám tím zvyšuje.

Zákaznickou kartu získáte na jakékoli prodejně Koberce K+K nebo online na našich webových stránkách, kde stačí vyplnit jednoduchý formulář. Kartu je možné využívat ve všech 10 prodejnách v České republice a navíc - je přenosná!

TOP