0

Objednávka či okamžitý nákup

  • Naše prodejny jsou opravdu kvalitně zásobeny nabízeným sortimentem, množství zboží si proto můžete koupit a odvézt s sebou rovnou. Další koberce či PVC z nabídky je možné objednat a nechat doručit zpravidla do týdne do skladu vybrané prodejny. Výběr ze vzorkového programu je skutečně pestrý. Vyhovíme požadavkům každého zákazníka. Uspokojíme požadavky náročného klienta a dokážeme najít také optimální řešení pro zákazníka s menším rozpočtem. Každému dokážeme pomoci vybrat přesně na míru jeho možnostem a potřebám.
     
  • Nabízíme široký sortiment velmi kvalitních PVC v metráži z našich vzorkovníků. Tato podlahová krytina je v současnosti opravdu vyhledávaná, nejen pro praktickou údržbu, reálný vzhled (zejména u dekorů dřevěných podlah), ale také díky příznivým cenám a rychlé a snadné pokládce.
     
  • V některých případech je možné zapůjčit si vzorek podlahové krytiny na základě finanční zálohy na vyzkoušení. V klidu se pak můžete rozhodnout, který dekor nejvíce vyhovuje Vašim představám o daném interiéru.
     
  • Ve vybraných prodejnách Vám můžeme na zakázku objednat další doplňkové zboží, jako jsou záclonové tyče, stropní kazety či igelitové ubrusy, lepidla, nivelační stěrky, přechodové lišty, lepící pásky, polštářky, ochranné desky pod kolečkové židle, běhouny, apod.