Koberce K+K

Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Konzultace
s odborníkem

  • Ve všech našich prodejnách na Vás čekají odborně vyškolení zaměstnanci v oboru podlahových krytin a bytových doplňků, kteří Vám ochotně poradí a pomohou s výběrem zboží i celkovou realizací Vaší zakázky. Samozřejmostí je i možnost konzultace s naším odborníkem z pohodlí Vašeho domova, tedy přímo na místě, kde by měla být nově zakoupená podlahová krytina nainstalována  (čtěte více v sekci Profesionální pokládka). Pokud máte zájem o základní informace o nákupu podlahových krytin dříve, než se k nám vypravíte osobně, čtěte více v sekci Články.
  • Naši zaměstnanci jsou schopni pomoci s výběrem vhodných podlahových krytin pro každou místnost Vašeho domova či do komerčně využívaného prostoru.

  • Na základě složené finanční zálohy Vám rádi zapůjčíme kusový koberec, který můžete jednoduše vyzkoušet přímo ve Vámi vybraném interiéru.

  • Ochotně Vám vysvětlíme, které podlahové krytiny jsou vhodné do domácnosti a které naopak volit v případě využití v komerčně namáhaných prostorách, ať se bude jednat o koberce či PVC podlahy.

  • Neváhejte a obracejte se na naše odborníky s jakýmkoli dotazem. Jsou vyškolení a znají odpověď na vše, co se problematiky podlahových krytin týče.

TOP