Koberce K+K

Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

O naší společnosti

Již více než 25 let je naším krédem nabízet zákazníkům nejen zajímavé ceny, ale také odbornou a laskavou pomoc našich zaměstnanců. Zda je toto snažení správné, se můžete přesvědčit v 10 prodejnách Koberce K+K, ve kterých Vám nabízíme koberce, PVC plovoucí podlahy, vinylové podlahy, laminátové podlahy, čisticí zóny a další podlahové doplňky. V našich prodejnách dostanete vždy odbornou radu, přátelskou péči a skvělý  servis našich profesionálních prodejců. Ti jsou pravidelně školeni nejen na nové technologie a produkty, ale také v oblasti prodejních dovedností se speciálním zaměřením na špičkovou péči o zákazníky. Širokým spektrem nabízených služeb a nadšením pro naši práci se snažíme odlišit od konkurence.

 

Tradiční česká firma s historiíTradiční česká firma s historií
25 let poctivých služeb na českém trhu25 let poctivých služeb na českém trhu
Nabízíme pouze kvalitní podlahové krytinyNabízíme pouze kvalitní
podlahové krytiny
10k+
Tisíce spokojených zákazníků

Firma Koberce K+K je na trhu od roku 1993, kdy byla otevřena první malá prodejna v Příbrami. To je již 25 let zkušeností na českém trhu, s námi prostě nemůžete šlápnout vedle. Vždy jsme si zakládali jen na kvalitním sortimentu, jinak bychom na trhu nepůsobili tak dlouho. Nakupujeme od západoevropských výrobců jen kvalitní materiály. Pokládky pro nás zajišťují čeští časem prověření podlaháři, k nimž se zákazníci vracejí nezřídka i po 20 letech.

Máme profesionální tým prodejců podlahových krytin, kteří jsou zároveň erudovanými poradci. Zákazník od nás může očekávat přátelský přístup s cílem nabídnout nejlepší možné řešení včetně kompletního servisu. Jeho součástí je nejen poradenství a prodej, ale také možnost nezávazného a odborného zaměření prostoru, kontrola povrchu před pokládkou, doprava podlahové krytiny, pokládka, a taktéž doporučení vhodné údržby.

Koberce K+K v čase

Rok 1993

Společnost Koberce K+K spol. s.r.o. byla založena na jaře roku 1993 v Příbrami. Začínali jsme ve skromných podmínkách, bez prodejny, veškeré zboží jsme měli uskladněno ve stodole v nedaleké obci Pičín. Koberce se zde na míru řezaly a rozvážely přímo k našim zákazníkům. Začínali jsme skromně, ale plni odhodlání. Náš záměr se dařil, proto byla na podzim téhož roku otevřena první prodejna Koberce K+K ve skromném prostředí tehdejších sběrných surovin na Rynečku v Příbrami. Prodejní plocha tehdy činila pouhých 80 m2. Nicméně jsme v té době byli jedinou prodejnou svého druhu na celém Příbramsku.

 

1993

Rok 1995

Rok 1995 se pro Koberce K+K nesl ve znamení rozrůstání obchodních aktivit. Naší příbramské prodejně se dařilo, rozhodli jsme se tedy otevřít další, tentokrát v areálu bývalé Jednoty v nedalekém Milevsku. Pro třetí naši prodejnu jsme pronajali prostory bývalého obchodního centra Družba v Českých Budějovicích. Dnes v těchto městech na původních adresách již nepůsobíme, ale rádi na tyto začátky vzpomínáme.

Na konci roku 1995 otevíráme pobočku v Mladě Boleslavi, a to hrdě přímo na hlavním náměstí.

1995

Rok 1998

Po několika dalších letech úspěšného působení na trhu jsme se v létě 1998 rozhodli zahájit výstavbu naší vlajkové lodi, kterou je prodejna v Příbrami. Jednalo se o prostory s kancelářským zázemím a novým skladem.

1998

Rok 1999

Dne 2.9.1999 byla slavnostně otevřena naše nejmodernější a největší prodejna v Příbrami (v ulici Evropská). Celou akci jsme pojali jako velkolepou oslavu naší dařící se práce, nechybělo ani symbolické přestřižení slavnostní pásky moderátorkou Hanou Heřmánkovou. Následně v roce 2000 došlo k otevření nové pobočky, tentokrát v Pardubicích.

1999

Rok 2004

Dalším důležitým milníkem byl pro nás rok 2004, kdy pod vlivem rozrůstající se nabídky sortimentu došlo k rozdělení společnosti Koberce K+K na dvě na sobě nezávislé společnosti. V současnosti však pod značkou Koberce K+K vystupuje pouze naše společnost, která se nabídkou i kvalitou zboží řadí k hlavním hráčům na trhu s velkometrážním zbožím.

2004

Rok 2010

V roce 2010 jsme učinili rozhodnutí otevřít pobočku v Praze. V prostorách Pražské tržnice (někdy známé pod názvem „Holešovická“) vzniká menší pražská prodejna o rozloze zhruba 300m2. Najdete nás tak v širším centru Prahy, a to navíc s absolutně bezproblémovým parkováním přímo před prodejnou.

2010

Současnost

V současnosti společnost Koberce K+K odebírá zboží přímo od největších výrobců podlahových krytin a díky tomu Vám nabízí kvalitní podlahy za atraktivní ceny.

Nyní

TOP