Koberce K+K

Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

České Budějovice

Adresa

Koberce K+K
Pod Stromovkou 1771
370 01 České Budějovice

Otevírací doba

Otevírací doba:
po – pá: 9.00 – 18.00
so: 9.00 - 12.00

Kontakt

+420 387 203 213
 +420 601 210 640
ceskebudejovice@kobercekk.czInformace o prodejně

Jsme tu pro vás! Prodejna Koberce K+K České Budějovice se nachází poblíž kruhového objezdu v Litvínovicích. Klikněte na tento odkaz pro Google Mapy pro nejrychlejší trasu k nám. Případně se podívejte na akce, které naše prodejna koberců a PVC podlah v Českých Budějovicích chystá či využijte nákupu v našem online obchodě s možností vyzvednutí na pobočce Koberce K+K České Budějovice ZDARMA.

prodejna_ceske_budejovice ceske-budejovice-pobocka-kobercekk ceske-budejovice-pobocka-kobercekk-gerflor role-pvc-detail pvc-texline prodejna-budejovice pohled-na-prodejnu parkovani-pred-prodejnou interier-pobocka-kobercekk-ceske-budejovice pohled-prodejna-kobercekk-ceske-budejovice banner-prodejna
Jiří Vaněček

Jiří Vaněček

Vedoucí prodejny

Na prodejně Koberce K+K ČB pracuji od roku 1999. Oproti minulým letům je nyní naše pobočka skromnější a menší, ale díky skvělému pokladačskému servisu mého kolegy Radka Stehlíka dokážeme velmi pružně zajistit veškerý potřebný servis našim zákazníkům a nepotřebujeme na to ani nijak velkou prodejnu. Je milé, když se k nám zákazníci vrací i po 20 letech, s tím, že jim kdysi pan Stehlík (ve firmě od roku 1995) pokládal koberce nebo PVC.  Naši zákazníci jsou pak mile překvapeni, když jim na prodejně domluvím zaměření a pokládku v termínu kratším než jim slibuje konkurence. Tato Koberce K+K jsou v ČB již stálicí na trhu. Je krásně vidět, jak profesionálně firma roste a reaguje na požadavky trhu, tak zákazníků. A tím vlastně posouvá neustále vpřed i nás coby personál. Je neustále potřeba se zlepšovat, školit a motivovat a to máme v K+K zajištěno. S kolegou Radkem Stehlíkem jsem za 20 let společné práce pro firmu, už sehraná dvojka, která zapadla do rodinné firmy.


TOP