0

Reference - Školy, školky, sportovní zařízení

Allstarschool, Příbram

Rozsah prací

kompletní dodávka a pokládka zátěžových metrážových PVC podlah od výrobce Gerflor.

Termín realizace: 2021

V létě 2021 jsem realizovala rekonstrukci 1. patra budovy v Březnické ulici v Příbrami, tzv. „Q-Clubu“ za účelem umístění do těchto velmi zastaralých prostor nově založenou školu a školku. Na základě kladných referencí jsem se obrátila na místní firmu K+K. Od samého počátku jsem se setkala se vstřícným přístupem zaměstnanců, kteří dokázali najít řešení pro specifické požadavky školského zařízení. I díky úsilí firmy K+K se nám společně podařilo přeměnit nevyhovující a omšelé prostory 1. patra Q-Clubu na moderní a příjemné prostředí pro všechny děti i dospělé. Provedení je kvalitní a esteticky velmi pěkné. Velmi oceňuji flexibilitu a přizpůsobivost této firmy, zvláště pak rychlou realizaci, která byla klíčová pro úspěšné otevření All Stars School v září 2021.

 

Ing. Vlaďka Godfroy zřizovatelka All Stars School

Technická akademie dětí a mládeže, z.s. - Březnice

Technická akademie dětí a mládeže, z.s. - Březnice

Rozsah prací

Dodávka a pokládka zátěžových koberců

Termín realizace:  2020

Dodávka koberců a pokládky ok Koberce K+K proběhla přesně podle mých představ. Zaujala mě možnost výběru různých barev zátěžových koberců, které se perfektně hodily do našeho interiéru. Stejně tak si super poradili s polepením schodiště a ze starých schodů jsou skoro jak nové. Koberce K+K si pro příští realizaci vybereme znovu a rádi.

 

Tomáš Doul investor

SPOS hotel Milevsko

Rozsah prací

Dodávka koberců do sportovního zařízení u zimního stadionu

Termín realizace:  2021

S firmou SOFTFLOOR.CZ s.r.o. spolupracujeme již dlouhodobě a jsme nadmíru spokojeni s jejich jednáním a především kvalitní a včasně provedenou prací dle vzájemné dohody. Firmu SOFTFLOOR.CZ s.r.o. jako dodavatele podlahových krytin včetně příslušenství můžeme vřele doporučit. 

 

Pavel Stejskal jednatel

Tenisová akademie

Rozsah prací

Výměna zátěžových vpichovaných koberců ve společných chodbách a na pokojích tenisového areálu, kde sídlí tenisová akademie Jiřího Veselého.

Termín realizace: 2022

 Firma Koberce K+K dodala do našich prostor zátěžové koberce. S dodávkou, s podlahářem a s termínem jsem byl velmi spokojen.

 

 

Stanislav Veselý majitel