Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Vinylová podlaha 

Lepené

Vinylová podlaha představuje stále žádanější alternativu ke klasickému PVC v metráži. Neprodává se v rolích, nýbrž v dílcích, které značně usnadňují manipulaci i pokládku. Na trhu je k sehnání ve dvou variantách: lepené a zámkové. Lepená vinylová podlaha vyžaduje profesionální přípravu podkladu a i samotné lepení je většinou lepší přenechat odb...

Lepené

Vinylová podlaha představuje stále žádanější alternativu ke klasickému PVC v metráži. Neprodává se v rolích, nýbrž v dílcích, které značně usnadňují manipulaci i pokládku. Na trhu je k sehnání ve dvou variantách: lepené a zámkové. Lepená vinylová podlaha vyžaduje profesionální přípravu podkladu a i samotné lepení je většinou lepší přenechat odborníkovi. Oproti tomu zámkové dílce se na předem vyrovnaný povrch pokládají již bez dalšího upevnění – pouze se do sebe zakliknou pomocí speciálních patentovaných zámků. Pokládku zámkové vinylové podlahy lze tedy úspěšně zvládnout svépomocí. Velkou výhodou dílcového systému je možnost výměny jednotlivé lamely v případě většího poškození.

Ačkoli je vinylová podlaha stále mezi lidmi označovaná jako lino, jedná se o jednu z nejmodernějších a nejluxusnějších podlahových krytin na našem trhu. A jak se vlastně složením liší od klasického PVC? Materiál zůstává stále stejný, tedy polyvinylchlorid. Do vinylu se ovšem přidává ještě skelné vlákno, které je příčinou rozdílných vlastností obou typů podlahy: PVC je měkčí a teplejší, vinyl je tvrdší a odolnější. Zejména zámková vinylová podlaha je tak pevná, že je téměř nezničitelná.

Výhody vinylové podlahy

  • snadná manipulace a časově úspornější pokládka díky dílcům

  • vysoká odolnost proti vrypu a otlaku

  • možnost výměny poškozené lamely

  • 100% voděodolnost

  • antistatické vlastnosti a protiskluzová úprava

  • snadné dosažení hygienické čistoty díky povrchové PUR vrstvě

  • zdravotní nezávadnost (bez obsahu ftalátů, formaldehydu a jiných zdraví škodlivých látek)

číst více
Od nejlevnějších Od nejdražších Nejprodávanější
Zobrazeno 1 – 24 z 98 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 98 položek
Název produktu

Detail