Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Zámkové vinylové dílce 

Lepené

Zámkové vinylové dílce jsou v současnosti tím nejkomfortnějším řešením podlah na našem trhu. Díky jedinečnému systému instalace pomoci zámků, které se do sebe jednoduše zaklikávají, zvládne pokládku i zručný amatér. Žádné lepení či závěrečné válcování, navíc je podlaha ihned pochozí. Jednoduchostí pokládky se tak dá zámková vinylová podlaha př...

Lepené

Zámkové vinylové dílce jsou v současnosti tím nejkomfortnějším řešením podlah na našem trhu. Díky jedinečnému systému instalace pomoci zámků, které se do sebe jednoduše zaklikávají, zvládne pokládku i zručný amatér. Žádné lepení či závěrečné válcování, navíc je podlaha ihned pochozí. Jednoduchostí pokládky se tak dá zámková vinylová podlaha přirovnat ke známé „plovoucí podlaze“, jen kvalita, odolnost a nabídka dekorů od dob klasických plovoucích podlah velice pokročila.

Zámkové vinylové dílce jsou s celkovou tloušťkou 4,5 nebo dokonce 5 cm nejpevnější a neodolnější ze všech PVC a vinylových podlahových krytin. Nášlapná vrstva (0,40 mm) je chráněna PUR vrstvou, která zvyšuje životnost podlahy, chrání ji před opotřebením a zajišťuje vyšší odolnost proti nečistotám. Zámkové dílce se snadno udržují, jednoduše si vystačíte s mopem či vlhkým hadříkem a běžnými čistícími prostředky.

Vinylová podlaha se vyznačuje skvělými termoizolačními vlastnostmi. Dobře kumuluje a teplo a má vysokou tepelnou vodivost, takže se hodí na podlahové topení. Je také velmi pevná a odolná – zvládne nejen intenzivní domácí provoz, ale i lehkou komerční zátěž (kanceláře, zasedací místnosti, vstupní haly, hotelové pokoje). Díky 100% voděodolnosti se hodí i do koupelen, kde ji nezničí ani menší domácí havárie. Výborně odolává dětským hrám i nehodám zvířecích mazlíčků. Pokud by přeci jen došlo k poškození (např. velmi ostrým předmětem), dá se lamela jednoduše vyměnit za novou.

číst více
Od nejlevnějších Od nejdražších Nejprodávanější
Zobrazeno 1 – 24 z 24 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 24 položek
Název produktu

Detail