Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Zátěžová PVC 

Zátěžová PVC podlaha se skvěle hodí do všech komerčních prostor, jako jsou kanceláře, zasedací místnosti, vstupní haly administrativních budov, hotely, obchody, restaurace, galerie, školy, školky, nemocnice… Zátěžové třídy 33 a 34 jsou vhodné do komerčních prostor s velmi intenzivním až extrémním provozem, zatímco třída zátěže 43 bez problémů ob...

Zátěžová PVC podlaha se skvěle hodí do všech komerčních prostor, jako jsou kanceláře, zasedací místnosti, vstupní haly administrativních budov, hotely, obchody, restaurace, galerie, školy, školky, nemocnice… Zátěžové třídy 33 a 34 jsou vhodné do komerčních prostor s velmi intenzivním až extrémním provozem, zatímco třída zátěže 43 bez problémů obstojí dokonce i v průmyslových halách. Zátěžová PVC podlaha se vyznačuje zvýšenou pevností a odolností proti opotřebení a otlaku a vyšší zvukovou izolací. Vysokým nárokům na hygienickou čistotu, vyžadovanou v komerčních prostorách, lze jednoduše dosáhnout pomocí speciálních povrchových úprav.

I v komerčních a průmyslových prostorách se klade důraz na design interiéru. Zátěžová PVC se nabízejí v různých dekorech, od imitace dřevěné podlahy až po napodobeniny betonu. Oblíbené jsou také výrazné jednobarevné dekory, které pěkně rozzáří nejen školní chodby a třídy. Barev není nikdy dost, ani v zasedacích místnostech a ordinacích. Žlutá rozjasňuje, oranžová přináší optimismus a podporuje kreativitu, modrá a zelená zase zklidňují a harmonizují.

Zátěžové PVC do kanceláří i domácností!

Zátěžová PVC podlaha je ideální podlahovou krytinou do kanceláře a administrativních prostor. Bez problémů odolá pojezdu kolečkové židle i chůzi ve venkovní obuvi. Je protiskluzná, antistatická a jednoduše se udržuje. Lze ji položit i na velmi namáhaná schodiště. Dalším benefitem zátěžové PVC podlahy je její dlouhá životnost.

Zátěžové PVC si samozřejmě můžete pořídit i do domácnosti. Získáte tak téměř nezničitelnou podlahu, která vydrží intenzivní domácí provoz, řádění dětí a domácích mazlíčků i vytopení od sousedů. Vyšší nášlapná vrstva (0,70 – 0,80 mm) zaručuje dokonalí komfort při nášlapu a výbornou tepelnou i zvukovou izolaci.

číst více

Nejprodávanější

2

Komfort: zvuková izolace 19dB Hygienická, snadné čištění; povrchová úprava Protecsol® 100% recyklovatelná Částečně vyrobeno z recyklovaných PET láhví Tepelná vodivost EN ISO 10456: 0.25 W/(m.k) Odolnost proti chemikáliím EN ISO 26987: OK...

699 Kč/m2
699 Kč/m2
Od nejlevnějších Od nejdražších Nejprodávanější
Zobrazeno 1 – 24 z 58 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 58 položek
Název produktu

Detail