Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Dětské koberce 

Dětské koberce v metráži dokonale vyhovují potřebám menších i větších dětí. Mají veselé, krásně barevné motivy, které děti motivují ke hře a zároveň je kreativně rozvíjejí. Ve většině případů jsou vyrobeny z polyamidových vláken, která se vyznačují pevností a odolností. Velkou výhodou dětských koberců je nízký vlas, díky němuž je údržba snadná a...

Dětské koberce v metráži dokonale vyhovují potřebám menších i větších dětí. Mají veselé, krásně barevné motivy, které děti motivují ke hře a zároveň je kreativně rozvíjejí. Ve většině případů jsou vyrobeny z polyamidových vláken, která se vyznačují pevností a odolností. Velkou výhodou dětských koberců je nízký vlas, díky němuž je údržba snadná a rychlá. Dalším benefitem, kvůli kterému je více než vhodné do dětského pokoje pořídit koberec, jsou jeho izolační vlastnosti. S kvalitním dětským kobercem se nemusíte bát, že dítko nastydne od studené podlahy, nebo že by si sousedé stěžovali na přemíru hluku. 

Dětský koberec je víc než jen podlahová krytina. Dětem vytváří jejich vlastní kouzelný prostor, v němž se cítí příjemně a bezpečně. Nabízí vhodné místo pro hru, učení i odpočinek. Proto je tak důležitý dekor dětského koberce. Vhodně zvolený motiv dítě zábavnou formou učí a rozvíjí. Nebo ho jen na dlouhé hodiny zabaví – i to každý rodič jistě ocení! 

Rozlišujeme tři základní druhy dětských koberců:

  • Dětské hrací (silnicové) koberce jsou ideální volbou pro menší děti. Městečka a vesničky, protkané sítí silnic, poskytují skvělou hrací plochu. Holky i kluci po nich mohou jezdit autíčky, pochodovat s panáčky a zvířátky a vymýšlet si vlastní hry. Dětské koberce s motivy silnic především v dětech podporují fantazii a kreativitu.

  • Dětské edukativní (písmenkové) koberce jsou skvělým doplňkem v pokoji předškoláka nebo malého školáka. Díky motivu písmen se dítě přirozenou formou seznámí s abecedou a lépe si pak osvojí základy čtení a psaní. Abecedové koberce prostě nesmí chybět v pokojíčku žádného prvňáčka!

  • Dětské dekorativní (zvířátkové) koberce mají v prvé řadě za úkol potěšit a pohladit dětskou duši. Roztomilé motivy zvířátek jsou vyvedené v příjemných pastelových barvách, které zklidňují a navozují pohodovou atmosféru. Dětské dekorativní koberce se skvěle se vyjímají v pokojíčku miminka i větší slečny.

Dětský koberec – nejlepší kamarád Vašeho dítěte

Dětský koberec patří k základnímu vybavení dětského pokoje. Ptáte se proč? Protože představuje nejlepší ochranu dítěte. Před chladnou podlahou, bolestivým spadnutím či uklouznutím. Vede jeho první krůčky a tlumí jeho první pády. Dětský koberec poskytuje dva hlavní benefity, které ocení nejen Vaše dítě, ale i Vy:

1. Tepelná izolace 

Dětský koberec má unikátní schopnost kumulovat teplo, a to díky hustotě vlasu a pevnosti smyčky. Nejvíce však k jeho izolačním schopnostem přispívá  textilní (filcová) podložka, umístěná z rubové strany koberce. Dětský koberec vnese do pokojíčku nejen hřejivou atmosféru, ale i skutečné teplo. Navíc sníží potřebu vytápění v místnosti.

2. Zvuková izolace

Které dítě nedupe, neskáče a při hře nehází hračkami a kostkami? Zaručujeme, že dětský koberec vyřeší případné spory se sousedy, alespoň co se hluku týče. Koberec totiž skvěle tlumí kročejový hluk, takže žádný rodič už nemusí svou ratolest brzdit v zábavné, ale divoké hře. Navíc se položením koberce mnohonásobně zlepší akustické podmínky v dětském pokoji. To ocení především miminka a malé děti, na které to bude mít uklidňující vliv. 

číst více

Nejprodávanější

1

Dětský metrážový koberec Little Village 90 potěší každého malého milovníka hraní a kreativní zábavy. Domečky, parky, cesty i můstky poskytnou úžasný prostor pro vyprávění vlastního pohádkového příběhu. Koberec je příjemně hřejivý a dobře tlumí...

289 Kč/m2
289 Kč/m2
2

Dětský metrážový koberec Alphabet 129 na první pohled zaujme svým nápaditým designem. Díky výraznému barevnému provedení a veselému potisku s neotřelým motivem písmen a čísel je ideální volbou do dětského či studentského pokoje. Je příjemný a...

359 Kč/m2
359 Kč/m2
3

Kvalitní metrážový koberec z kolekce Expo New se nabízí v šedé barvě a zdoben je kontrastním potiskem v podobě bílých, šedých a červených kruhů. Tento nápaditý dekor oživí interiér a dodá mu moderní vzhled. Koberec Expo New 97 se vyznačuje vysokou...

349 Kč/m2
349 Kč/m2
Od nejlevnějších Od nejdražších Nejprodávanější
Zobrazeno 1 – 24 z 31 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 31 položek
Název produktu

Detail