Metrážový koberec New Orleans 770 RES

Metrážový koberec New Orleans 770 RES

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans ve světle hnědém provedení pěkně zútulní interiér a vnese do něj příjemnou atmosféru. Je vhodný nejen do namáhaných bytových prostorů, ale i do... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

159 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

636 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková výška5,8 mm
Podle umístěníKomerční prostory - hotely, kanceláře
BarvaBéžová, Hnědá
Typ koberceJiný

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans ve světle hnědém provedení pěkně zútulní interiér a vnese do něj příjemnou atmosféru. Je vhodný nejen do namáhaných bytových prostorů, ale i do kanceláří, chodeb a vstupních hal administrativních a hotelových budov. Koberec New Orleans 770 RES je pevný, odolný a nenáročný na údržbu.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec New Orleans 770 RES

Metrážový koberec New Orleans 770 RES

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans ve světle hnědém provedení pěkně zútulní interiér a vnese do něj příjemnou atmosféru. Je vhodný nejen do namáhaných bytových prostorů, ale i do kanceláří, chodeb a vstupních hal administrativních a hotelových budov. Koberec New Orleans 770 RES je pevný, odolný a nenáročný na údržbu. Pro větší pohodlí a bezpečnost je opatřený antistatickou a protiskluzovou úpravou.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail