Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Avelino - Srdce - 115x100 cm

Obrázky jsou ilustrativní.

Luxusní metrážový koberec z kolekce Avelino se nabízí v úžasném bílém dekoru, který doslova rozzáří interiér a dodá mu moderní nadčasový vzhled. Bílá barva je neutrální a snese i velmi tmavý... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Loading...

Zvolte rozměr

799 Kč vč. DPH

Materiál100% polyamid
Speciální vlastnostiAntistatický
Tepelný odpor - TOG1
Podlahové topeníAno
Typ koberceStřižený vlas
Třída hořlavostiCfl-s1 (EN 13501-1)
Antistatická úpravaAno

Metrážový koberec z kolekce Avelino se nabízí v úžasném bílém dekoru, který doslova rozzáří interiér a dodá mu moderní nadčasový vzhled. Bílá barva je neutrální a snese i velmi tmavý nábytek a kontrastní barevné kombinace v doplňcích. Koberec Avelino 90 má výborné termoizolační vlastnosti a sám o sobě je dost hřejivý, V případě potřeby ho ale lze bez obav položit v místnosti s vytápěním.

Recenze

Napsat recenzi

Avelino - Srdce - 115x100 cm

Avelino - Srdce - 115x100 cm

Luxusní metrážový koberec z kolekce Avelino se nabízí v úžasném bílém dekoru, který doslova rozzáří interiér a dodá mu moderní nadčasový vzhled. Bílá barva je neutrální a snese i velmi tmavý nábytek a kontrastní barevné kombinace v doplňcích. Koberec Avelino 90 má výborné termoizolační vlastnosti a sám o sobě je dost hřejivý, v případě potřeby ho ale lze bez obav položit v místnosti s podlahovým vytápěním.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail