Zátěžový koberec s gumou Zenith 50 - gumový podklad

Zátěžový koberec s gumou Zenith 50 - gumový podklad
Představujeme vám zátěžový koberec s gumou Zenith 50, který je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kvalitní a odolný zátěžový koberec do svých komerčních prostor. Tento vysoce odolný koberec je perfektním doplňkem pro chodby, haly, podkroví nebo vstupní prostory kde se očekává vyšší míra zátěže, například chození v botách. Díky zátěžové třídě 21 je tento koberec odolný a není potřeba ho každý rok měnit.
Zenith 50 se může pochlubit nejenom skvělými vlastnostmi, ale také praktickým gumovým podkladem, který zajišťuje výbornou protiskluznost (DS) a zvyšuje tak bezpečnost. S výškou vlasu 3 mm a celkovou váhou 1650 g/m^2 nabízí tento metrážový koberec dlouhodobou odolnost a snadnou údržbu. Materiál složený z polypropylenu a polyesteru zaručuje snadné čištění bez nutnosti drhnutí vodou a kartáčem. Je také kompatibilní s podlahovým topením. Černá barva koberce přidává na eleganci a snadno schová jakýkoli nepořádek. Třída hořlavosti Efl zajišťuje bezpečnost vašeho domova či kanceláře nebo komerční zóny.
Představujeme vám zátěžový koberec s gumou Zenith 50, který je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kvalitní a odolný zátěžový koberec do svých komerčních prostor. Tento vysoce odolný koberec je perfektním doplňkem pro chodby, haly, podkroví nebo vstupní prostory kde se očekává vyšší míra zátěže, například chození v botách. Díky zátěžové třídě 21 je tento koberec odolný a není potřeba ho každý rok měnit.
Zenith 50 se může pochlubit nejenom skvělými vlastnostmi, ale také praktickým gumovým podkladem, který zajišťuje výbornou protiskluznost (DS) a zvyšuje tak bezpečnost. S výškou vlasu 3 mm a celkovou váhou 1650 g/m^2 nabízí tento metrážový koberec dlouhodobou odolnost a snadnou údržbu. Materiál složený z polypropylenu a polyesteru zaručuje snadné čištění bez nutnosti drhnutí vodou a kartáčem. Je také kompatibilní s podlahovým topením. Černá barva koberce přidává na eleganci a snadno schová jakýkoli nepořádek. Třída hořlavosti Efl zajišťuje bezpečnost vašeho domova či kanceláře nebo komerční zóny.
| Zátěžová třída: | 21 - domácnost, nízká zátěž |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Využití: | Chodba, Kuchyně, Pracovna |
| Materiál: | Umělé vlákno, Polyester, Polypropylen |
| Celková výška: | 5,8 mm |
| Výška vlasu: | 3 mm |
| Celková váha: | 1650 g/m2 |
| Podlahové topení: | Ano |
| Podklad: | Gel (guma) |
| Antistatická úprava: | Ano |
| Protiskluznost: | DS |
| Třída hořlavosti: | Efl |
| Norma: | Délková a šířková tolerance koberců a PVC pro celoplošné pokrytí je ±1 % (dle ČSN 14159). Reklamace, kde rozměr nepřekročí toleranci +/- 1% nemohou být uznány. |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...


