Zátěžový koberec Zenith 70 PB(tmavě šedý) - textilní podklad

Zátěžový koberec Zenith 70 PB(tmavě šedý) - textilní podklad
Přineste do svých prostor šedý nádech a praktičnost se zátěžovým kobercem Zenith 70 v sofistikovaném tmavě šedém odstínu. Tento zátěžový koberec je skvělou volbou pro středně zatěžované místnosti, kam přináší optimální rovnováhu mezi praktickým podkladem a odolností. Jeho textilní podklad Texicon zajišťuje protiskluznost a antistatickou úpravu, která zlepšuje komfort používání. Díky výšce vlasu 3 mm a celkové váze 1650 g/m² poskytuje tento koberec příjemný pocit pod nohama a je vhodný i pro prostory s podlahovým topením.
S třídou hořlavosti Efl a třídou zátěže 22 pro komerční prostory, je metrážový koberec Zenith 70 ideální volbou do chodeb, pracoven, hotelových hal, obchodů, ale třeba i podkroví a dalších míst, kde hodláte kombinovat funkčnost s vysokou odolností. Jeho nízká cena, snadná údržba a schopnost skrývat nečistoty, díky své barvě a typu vlasu, činí z tohoto koberce nenáročnou podlahovou krytinu. Navíc kombinace materiálů polypropylenu a polyesteru zajišťuje dlouhodobou odolnost a snadné čištění, což ocení každý, kdo hledá kvalitu bez kompromisů.
Přineste do svých prostor šedý nádech a praktičnost se zátěžovým kobercem Zenith 70 v sofistikovaném tmavě šedém odstínu. Tento zátěžový koberec je skvělou volbou pro středně zatěžované místnosti, kam přináší optimální rovnováhu mezi praktickým podkladem a odolností. Jeho textilní podklad Texicon zajišťuje protiskluznost a antistatickou úpravu, která zlepšuje komfort používání. Díky výšce vlasu 3 mm a celkové váze 1650 g/m² poskytuje tento koberec příjemný pocit pod nohama a je vhodný i pro prostory s podlahovým topením.
S třídou hořlavosti Efl a třídou zátěže 22 pro komerční prostory, je metrážový koberec Zenith 70 ideální volbou do chodeb, pracoven, hotelových hal, obchodů, ale třeba i podkroví a dalších míst, kde hodláte kombinovat funkčnost s vysokou odolností. Jeho nízká cena, snadná údržba a schopnost skrývat nečistoty, díky své barvě a typu vlasu, činí z tohoto koberce nenáročnou podlahovou krytinu. Navíc kombinace materiálů polypropylenu a polyesteru zajišťuje dlouhodobou odolnost a snadné čištění, což ocení každý, kdo hledá kvalitu bez kompromisů.
| Zátěžová třída: | 22 - domácnost, střední zátěž |
|---|---|
| Barva: | Šedá |
| Využití: | Chodba, Kuchyně, Pracovna |
| Materiál: | Umělé vlákno, Polyester, Polypropylen |
| Celková výška: | 5 mm |
| Výška vlasu: | 3 mm |
| Celková váha: | 1650 g/m2 |
| Podlahové topení: | Ano |
| Podklad: | Texicon |
| Antistatická úprava: | Ano |
| Protiskluznost: | DS |
| Třída hořlavosti: | Efl |
| Norma: | Délková a šířková tolerance koberců a PVC pro celoplošné pokrytí je ±1 % (dle ČSN 14159). Reklamace, kde rozměr nepřekročí toleranci +/- 1% nemohou být uznány. |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...




