Metrážový koberec Taurus 78

Metrážový koberec Taurus 78
Metrážový koberec Taurus 78 je ideálním řešením pro komerční prostory a domácnosti, které vyžadují odolnost a styl. Tento zátěžový koberec s šířkou 4 metry a šedou barvou se skvěle hodí do kanceláří, hotelů, dětských pokojů či obývacích místností. Vyrobený ze 100% polypropylenu, nabízí skvělou kombinaci kvality a estetiky s celkovou výškou 6,5 mm a výškou vlasu 5 mm.
Se zátěžovou třídou 32 je koberec Taurus 78 navržen tak, aby odolal střednímu zatížení, a jeho hustota 197 500 vpichů/m² zaručuje dlouhou životnost a minimální opotřebení. Navíc je vhodný pro použití na podlahové topení a splňuje vysoké standardy bezpečnosti s třídou hořlavosti Cfl-s1. Přidejte do svého prostoru kousek elegance a funkčnosti s tímto praktickým a stylovým kobercem!
Prosím upravte hodnotu šířky řezu na minimálně 100 cm a maximálně 400 cm.
Metrážový koberec Taurus 78 je ideálním řešením pro komerční prostory a domácnosti, které vyžadují odolnost a styl. Tento zátěžový koberec s šířkou 4 metry a šedou barvou se skvěle hodí do kanceláří, hotelů, dětských pokojů či obývacích místností. Vyrobený ze 100% polypropylenu, nabízí skvělou kombinaci kvality a estetiky s celkovou výškou 6,5 mm a výškou vlasu 5 mm.
Se zátěžovou třídou 32 je koberec Taurus 78 navržen tak, aby odolal střednímu zatížení, a jeho hustota 197 500 vpichů/m² zaručuje dlouhou životnost a minimální opotřebení. Navíc je vhodný pro použití na podlahové topení a splňuje vysoké standardy bezpečnosti s třídou hořlavosti Cfl-s1. Přidejte do svého prostoru kousek elegance a funkčnosti s tímto praktickým a stylovým kobercem!
| Zátěžová třída: | 32 - komerční prostory, střední zátěž |
|---|---|
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Polypropylen |
| Typ koberce: | Střižený vlas |
| Celková výška: | 6,5 mm |
| Výška vlasu: | 5 mm |
| Celková váha: | 1 600 g/m2 |
| Podlahové topení: | Ano |
| Váha vlasu: | 700 g/m2 |
| Hustota vlasu: | 197 500 vpichů/m² |
| Podklad: | AB (mřížka) |
| Určení dle místností: | Kancelář, Komerční prostory - hotely, kanceláře, Dětský pokoj, Ložnice, Obývací pokoj |
| Třída hořlavosti: | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Norma: | Délková a šířková tolerance koberců a PVC pro celoplošné pokrytí je ±1 % (dle ČSN 14159). Reklamace, kde rozměr nepřekročí toleranci +/- 1% nemohou být uznány. |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...



