Metrážový koberec Hotel Now - QS108-6 šedobéžový

Metrážový koberec Hotel Now - QS108-6 šedobéžový
Metrážový koberec Hotel Now - QS108-6 představuje ideální řešení pro komerční prostory, jako jsou hotely a kanceláře. Tento zátěžový koberec s třída zátěže 33 je navržen tak, aby odolal vysokému provozu a zároveň poskytoval pohodlí a styl. Jeho elegantní šedobéžová barva s geometrickými vzory dodává prostoru moderní vzhled, zatímco výška vlasu 4,2 mm a celková výška 7 mm zaručuje příjemný došlap.
Koberec je vyroben z kvalitního polyamidu, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky hustotě 173 800 vpichů/m² a váze 1930 g/m² je koberec nejen odolný, ale také poskytuje vynikající izolaci proti hluku (útlum hluku 27 dB) a tepelný odpor TOG 13. Podlahové topení není problém, a jeho robustní podklad AB zajišťuje stabilitu při použití s kolečkovými židlemi. Zvolte Metrážový koberec Hotel Now - QS108-6 pro kombinaci funkčnosti a estetiky ve vašem interiéru!
Prosím upravte hodnotu šířky řezu na minimálně 100 cm a maximálně 400 cm.
Metrážový koberec Hotel Now - QS108-6 představuje ideální řešení pro komerční prostory, jako jsou hotely a kanceláře. Tento zátěžový koberec s třída zátěže 33 je navržen tak, aby odolal vysokému provozu a zároveň poskytoval pohodlí a styl. Jeho elegantní šedobéžová barva s geometrickými vzory dodává prostoru moderní vzhled, zatímco výška vlasu 4,2 mm a celková výška 7 mm zaručuje příjemný došlap.
Koberec je vyroben z kvalitního polyamidu, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky hustotě 173 800 vpichů/m² a váze 1930 g/m² je koberec nejen odolný, ale také poskytuje vynikající izolaci proti hluku (útlum hluku 27 dB) a tepelný odpor TOG 13. Podlahové topení není problém, a jeho robustní podklad AB zajišťuje stabilitu při použití s kolečkovými židlemi. Zvolte Metrážový koberec Hotel Now - QS108-6 pro kombinaci funkčnosti a estetiky ve vašem interiéru!
| Zátěžová třída: | 33 - komerční prostory, vysoká zátěž |
|---|---|
| Barva: | Šedobéžová |
| Využití: | Vnitřní |
| Materiál: | Polyamid |
| Typ koberce: | Střižený vlas |
| Celková výška: | 7 mm |
| Výška vlasu: | 4,2 mm |
| Celková váha: | 1930 g/m² |
| Podlahové topení: | Ano |
| Váha vlasu: | 980 g/m² |
| Hustota vlasu: | 173 800 vpichů/m² |
| Podklad: | AB (mřížka) |
| Určení dle místností: | Komerční prostory - hotely, kanceláře |
| Vzor: | S geometrickými vzory |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: | Ano |
| Útlum hluku: | 27 dB |
| Tepelný odpor - TOG: | 13 |
| Třída hořlavosti: | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Norma: | Délková a šířková tolerance koberců a PVC pro celoplošné pokrytí je ±1 % (dle ČSN 14159). Reklamace, kde rozměr nepřekročí toleranci +/- 1% nemohou být uznány. |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...
