Metrážový koberec Hotel Now - QS114-4 šedobéžový

Metrážový koberec Hotel Now - QS114-4 šedobéžový
Metrážový koberec Hotel Now - QS114-4 je ideální volbou pro komerční prostory jako jsou hotely a kanceláře. Tento zátěžový koberec s třídou 33 je navržen tak, aby odolal vysoké zátěži a zároveň poskytoval komfort, který ve vytížených místech potřebujete. Jeho elegantní šedobéžová barva snadno zapadne do jakéhokoliv interiéru, zatímco střižený vlas o výšce 4,2 mm a celkové výšce 7 mm zajišťuje příjemný pocit pod nohama.
Koberec je vyroben z kvalitního polyamidu, který je nejen odolný, ale také snadno udržovatelný. Díky hustotě vlasu 173 800 vpichů/m² a celkové váze 1930 g/m² nabízí výborné akustické vlastnosti s útlumem hluku až 27 dB, což je ideální pro rušné prostředí. Navíc je vhodný pod kolečkovou židli a kompatibilní s podlahovým topením, což z něj činí perfektní volbu pro moderní kancelářské a hotelové prostory.
Prosím upravte hodnotu šířky řezu na minimálně 100 cm a maximálně 400 cm.
Metrážový koberec Hotel Now - QS114-4 je ideální volbou pro komerční prostory jako jsou hotely a kanceláře. Tento zátěžový koberec s třídou 33 je navržen tak, aby odolal vysoké zátěži a zároveň poskytoval komfort, který ve vytížených místech potřebujete. Jeho elegantní šedobéžová barva snadno zapadne do jakéhokoliv interiéru, zatímco střižený vlas o výšce 4,2 mm a celkové výšce 7 mm zajišťuje příjemný pocit pod nohama.
Koberec je vyroben z kvalitního polyamidu, který je nejen odolný, ale také snadno udržovatelný. Díky hustotě vlasu 173 800 vpichů/m² a celkové váze 1930 g/m² nabízí výborné akustické vlastnosti s útlumem hluku až 27 dB, což je ideální pro rušné prostředí. Navíc je vhodný pod kolečkovou židli a kompatibilní s podlahovým topením, což z něj činí perfektní volbu pro moderní kancelářské a hotelové prostory.
| Zátěžová třída: | 33 - komerční prostory, vysoká zátěž |
|---|---|
| Barva: | šedohnědá, Šedobéžová |
| Využití: | Vnitřní |
| Materiál: | Polyamid |
| Typ koberce: | Střižený vlas |
| Celková výška: | 7 mm |
| Výška vlasu: | 4,2 mm |
| Celková váha: | 1930 g/m² |
| Podlahové topení: | Ano |
| Váha vlasu: | 980 g/m² |
| Hustota vlasu: | 173 800 vpichů/m² |
| Podklad: | AB (mřížka) |
| Určení dle místností: | Komerční prostory - hotely, kanceláře |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: | Ano |
| Útlum hluku: | 27 dB |
| Tepelný odpor - TOG: | 13 |
| Třída hořlavosti: | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Norma: | Délková a šířková tolerance koberců a PVC pro celoplošné pokrytí je ±1 % (dle ČSN 14159). Reklamace, kde rozměr nepřekročí toleranci +/- 1% nemohou být uznány. |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...
