Metrážový koberec Hotel Now - Q64-2 hnědošedý

Metrážový koberec Hotel Now - Q64-2 hnědošedý
Metrážový koberec Hotel Now - Q64-2 je ideálním řešením pro komerční prostory, jako jsou hotely a kanceláře. Tento zátěžový koberec ve šedobéžové barvě s moderním žíhaným vzorem se pyšní zátěžovou třídou 33, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost i při intenzivním používání. S celkovou výškou 7 mm a výškou vlasu 4,2 mm poskytuje příjemný pocit pod nohama a výborně tlumí hluk s hodnotou útlumu až 27 dB.
Koberec je vyroben z kvalitního polyamidu, který je vhodný pro podlahové topení a jeho hustota vlasu dosahuje 173 800 vpichů/m², což zajišťuje vynikající vzhled a komfort. Díky svojí konstrukci je vhodný i pro použití pod kolečkovými židlemi, což z něj činí ideální volbu pro moderní kancelářské prostory. S tepelným odporem TOG 13 a třída hořlavosti Cfl-s1 (EN 13501-1) se můžete spolehnout na jeho bezpečnost a funkčnost.
Prosím upravte hodnotu šířky řezu na minimálně 100 cm a maximálně 400 cm.
Metrážový koberec Hotel Now - Q64-2 je ideálním řešením pro komerční prostory, jako jsou hotely a kanceláře. Tento zátěžový koberec ve šedobéžové barvě s moderním žíhaným vzorem se pyšní zátěžovou třídou 33, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost i při intenzivním používání. S celkovou výškou 7 mm a výškou vlasu 4,2 mm poskytuje příjemný pocit pod nohama a výborně tlumí hluk s hodnotou útlumu až 27 dB.
Koberec je vyroben z kvalitního polyamidu, který je vhodný pro podlahové topení a jeho hustota vlasu dosahuje 173 800 vpichů/m², což zajišťuje vynikající vzhled a komfort. Díky svojí konstrukci je vhodný i pro použití pod kolečkovými židlemi, což z něj činí ideální volbu pro moderní kancelářské prostory. S tepelným odporem TOG 13 a třída hořlavosti Cfl-s1 (EN 13501-1) se můžete spolehnout na jeho bezpečnost a funkčnost.
| Zátěžová třída: | 33 - komerční prostory, vysoká zátěž |
|---|---|
| Barva: | Tmavě hnědá, Šedobéžová |
| Využití: | Vnitřní |
| Styl: | Moderní |
| Materiál: | Polyamid |
| Typ koberce: | Střižený vlas |
| Celková výška: | 7 mm |
| Výška vlasu: | 4,2 mm |
| Celková váha: | 1930 g/m² |
| Podlahové topení: | Ano |
| Váha vlasu: | 980 g/m² |
| Hustota vlasu: | 173 800 vpichů/m² |
| Podklad: | AB (mřížka) |
| Určení dle místností: | Komerční prostory - hotely, kanceláře |
| Vzor: | Žíhaný |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: | Ano |
| Útlum hluku: | 27 dB |
| Tepelný odpor - TOG: | 13 |
| Třída hořlavosti: | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Norma: | Délková a šířková tolerance koberců a PVC pro celoplošné pokrytí je ±1 % (dle ČSN 14159). Reklamace, kde rozměr nepřekročí toleranci +/- 1% nemohou být uznány. |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...
