Metrážový koberec Hotel Now - QS101-3 béžový

Metrážový koberec Hotel Now - QS101-3 béžový
Metrážový koberec Hotel Now - QS101-3 je ideálním řešením pro komerční prostory, jako jsou hotely a kanceláře. Tento zátěžový koberec v béžové barvě kombinuje moderní design s vysokou odolností, díky čemuž splňuje požadavky na intenzivní používání. S výškou vlasu 4,2 mm a celkovou výškou 7 mm se vyznačuje střiženým vlásem, což přispívá k jeho příjemnému vzhledu a pohodlnému chůzi.
Materiál polyamid zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu, zatímco jeho zátěžová třída 33 zaručuje vysokou odolnost vůči opotřebení. Koberec je také vhodný pro podlahové topení a má skvělou akustickou izolaci s útlumem hluku 27 dB. S moderním geometrickým vzorem a hustotou 173 800 vpichů/m² se stává skvělým estetickým doplňkem pro jakýkoliv interiér. Vhodný je i pod kolečkové židle, což z něj činí ideální volbu pro kancelářské prostory.
Prosím upravte hodnotu šířky řezu na minimálně 100 cm a maximálně 400 cm.
Metrážový koberec Hotel Now - QS101-3 je ideálním řešením pro komerční prostory, jako jsou hotely a kanceláře. Tento zátěžový koberec v béžové barvě kombinuje moderní design s vysokou odolností, díky čemuž splňuje požadavky na intenzivní používání. S výškou vlasu 4,2 mm a celkovou výškou 7 mm se vyznačuje střiženým vlásem, což přispívá k jeho příjemnému vzhledu a pohodlnému chůzi.
Materiál polyamid zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu, zatímco jeho zátěžová třída 33 zaručuje vysokou odolnost vůči opotřebení. Koberec je také vhodný pro podlahové topení a má skvělou akustickou izolaci s útlumem hluku 27 dB. S moderním geometrickým vzorem a hustotou 173 800 vpichů/m² se stává skvělým estetickým doplňkem pro jakýkoliv interiér. Vhodný je i pod kolečkové židle, což z něj činí ideální volbu pro kancelářské prostory.
| Zátěžová třída: | 33 - komerční prostory, vysoká zátěž |
|---|---|
| Barva: | Světle hnědá, Béžová |
| Využití: | Vnitřní |
| Styl: | S geometrickými vzory |
| Materiál: | Polyamid |
| Typ koberce: | Střižený vlas |
| Celková výška: | 7 mm |
| Výška vlasu: | 4,2 mm |
| Celková váha: | 1930 g/m² |
| Podlahové topení: | Ano |
| Váha vlasu: | 980 g/m² |
| Hustota vlasu: | 173 800 vpichů/m² |
| Podklad: | AB (mřížka) |
| Určení dle místností: | Komerční prostory - hotely, kanceláře |
| Vzor: | Moderní s geometrickými vzory |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: | Ano |
| Útlum hluku: | 27 dB |
| Tepelný odpor - TOG: | 13 |
| Třída hořlavosti: | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Norma: | Délková a šířková tolerance koberců a PVC pro celoplošné pokrytí je ±1 % (dle ČSN 14159). Reklamace, kde rozměr nepřekročí toleranci +/- 1% nemohou být uznány. |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...
