Metrážový koberec Hotel Now - QS110-2 šedý

Metrážový koberec Hotel Now - QS110-2 šedý
Objevte dokonalý metrážový koberec Hotel Now - QS110-2, který je ideální pro všechny vaše komerční prostory. Tento zátěžový koberec v elegantní šedé barvě nabízí vynikající vlastnosti, jako je vysoká odolnost, což ho činí perfektní volbou pro hotely a kanceláře. S výškou vlasu 4,2 mm a celkovou výškou 7 mm poskytuje komfortní a moderní vzhled, zatímco hustota 173 800 vpichů/m² zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.
S útlumem hluku 27 dB a tepelným odporem TOG 13 je tento koberec nejen stylovým, ale i praktickým řešením pro vnitřní prostory. Je kompatibilní s podlahovým topením a vhodný pod kolečkové židle, což z něj činí vynikající volbu pro moderní kanceláře. Navíc jeho třída hořlavosti Cfl-s1 zajišťuje bezpečnost.
Prosím upravte hodnotu šířky řezu na minimálně 100 cm a maximálně 400 cm.
Objevte dokonalý metrážový koberec Hotel Now - QS110-2, který je ideální pro všechny vaše komerční prostory. Tento zátěžový koberec v elegantní šedé barvě nabízí vynikající vlastnosti, jako je vysoká odolnost, což ho činí perfektní volbou pro hotely a kanceláře. S výškou vlasu 4,2 mm a celkovou výškou 7 mm poskytuje komfortní a moderní vzhled, zatímco hustota 173 800 vpichů/m² zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.
S útlumem hluku 27 dB a tepelným odporem TOG 13 je tento koberec nejen stylovým, ale i praktickým řešením pro vnitřní prostory. Je kompatibilní s podlahovým topením a vhodný pod kolečkové židle, což z něj činí vynikající volbu pro moderní kanceláře. Navíc jeho třída hořlavosti Cfl-s1 zajišťuje bezpečnost.
| Zátěžová třída: | 33 - komerční prostory, vysoká zátěž |
|---|---|
| Barva: | Světle hnědá, Šedá |
| Využití: | Vnitřní |
| Styl: | Moderní |
| Materiál: | Polyamid |
| Typ koberce: | Střižený vlas |
| Celková výška: | 7 mm |
| Výška vlasu: | 4,2 mm |
| Celková váha: | 1930 g/m² |
| Podlahové topení: | Ano |
| Váha vlasu: | 980 g/m² |
| Hustota vlasu: | 173 800 vpichů/m² |
| Podklad: | AB (mřížka) |
| Určení dle místností: | Komerční prostory - hotely, kanceláře |
| Vzor: | Žíhaný |
| Vhodnost pod kolečkovou židli: | Ano |
| Útlum hluku: | 27 dB |
| Tepelný odpor - TOG: | 13 |
| Třída hořlavosti: | Cfl-s1 (EN 13501-1) |
| Norma: | Délková a šířková tolerance koberců a PVC pro celoplošné pokrytí je ±1 % (dle ČSN 14159). Reklamace, kde rozměr nepřekročí toleranci +/- 1% nemohou být uznány. |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...
