Koberce K+K

Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Trávní koberec na terasu, balkón nebo k bazénu

08. 09. 2018

Připravte Vaše venkovní prostory na sezónu bezúdržbovým travním kobercem. Chcete-li si zvelebit místo před Vaším venkovním bazénem, terasu či předzahrádku, je umělá tráva ideální volbou.

Nabídka travních koberců

Umělá tráva a exteriérové koberce jsou primárně určeny pro použití ve venkovních prostorech jako jsou terasy, bazény, zahrady a balkóny. Tento materiál se vyrábí v několika variantách a lze jej použít opravdu ve všech venkovních prostorech.

Kam s travním kobercem?

Zvelebit si jím můžete prostor okolo Vašeho venkovního bazénu, terasu nebo balkón a máte jistotu, že Vám zůstane dlouho jako nový. Poměrně často se používá také v restauračních zařízení do předzahrádek. Je většinou opatřen na rubové straně protiskluzovou vrstvou nebo gumovými nopky.

Jak na pokládku travního koberce?

Pokládka travního koberce je velice jednoduchá a nezabere moc práce. Každý šikovný kutil si s tím určitě poradí. Pokud se však na tuto práci necítíte, není problém se s pokládkou obrátit na kteroukoli z našich poboček, kde Vám doporučí zkušeného podlaháře.

Jak udržovat travní koberec?

Údržba umělé trávy spočívá jen v jednoduchém vysávání a pokud potřebujete provést opravdovou očistu, není problém travní koberec umýt vodou. Umělá tráva je opravdu materiál, kterému vlhké prostředí nevadí.

travni-koberec-se-drevem

Jaké má travní koberec výhody?

  • V umělé trávě se nedrží klíšťata.
  • Umělý trávník nemusíte sekat, zavlažovat, ani se zbavovat otravného plevele.
  • Travní koberec je navíc velice odolný proti mechanickému poničení.
  • Ve většině případů je i odolný UV záření.
  • Tento trávník můžete v klidu použít v každém ročním období a bude neustále krásně zelený.

Kde mohu travní koberec koupit?

Vyrábí se v několika šířích, a proto si můžete vybrat pro Vás ten ideální rozměr. Na našich pobočkách si můžete vybrat z mnoha variant tohoto koberce, jak k přímému odběru, tak na objednávku. Proto neváhejte a buďte tak nejlépe připraveni na novou sezónu.

TOP