Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Lepené vinylové dílce 

Lepené

Lepené vinylové dílce představují finančně méně náročnou variantu vinylové podlahy. Jsou antistatické, odolné proti vyšisování, protiskluzné, 100% voděodolné a snadno se udržují v hygienické čistotě. Hodí se do všech bytových prostor včetně koupelny a kuchyně. Jednotlivé dílce se celoplošně lepí k podkladu, který je předem nutno vyrovnat pomoc...

Lepené

Lepené vinylové dílce představují finančně méně náročnou variantu vinylové podlahy. Jsou antistatické, odolné proti vyšisování, protiskluzné, 100% voděodolné a snadno se udržují v hygienické čistotě. Hodí se do všech bytových prostor včetně koupelny a kuchyně. Jednotlivé dílce se celoplošně lepí k podkladu, který je předem nutno vyrovnat pomocí nivelační stěrky. Protože ta je pochozí nejdříve za 48 hodin, pokládku lepené vinylové podlahy nejde uspíšit. Počítejte tedy s delší časovou dotací a raději si pozvěte na pomoc profesionály, ať výsledek odpovídá Vašemu očekávání.

Vybíráte dekor vinylových dílců?

Neměnným trendem v interiérovém designu vinylových podlah jsou dřevěné dekory. Propracovanou kresbou dokonale imitují texturu dřeva a nabízejí se v široké škále odstínů, ze které si vybere opravdu každý. Světlé dekory se hodí do menších místností či do prostor, které nemají k dispozici příliš denního světla. Světle hnědé, pískově žluté, béžové, medově zlaté či krémové tóny interiér krásně projasní a opticky ho zvětší. Pokud nemáte problém s velikostí místnosti ani s přístupem denního světla, můžete zvolit tmavý dekor lepených vinylových dílců. Dekor tmavě hnědého dřeva na podlaze prostor prohloubí, zútulní ho a dodá mu luxusní nádech. Velice oblíbené jsou také neutrální odstíny šedé, které se hodí zejména do moderních interiérů.

číst více
Od nejlevnějších Od nejdražších Nejprodávanější
Zobrazeno 1 – 24 z 37 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 37 položek
Název produktu

Detail