Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Kusový koberec Sea World

Obrázky jsou ilustrativní.

Mají vaše děti rády mořský svět? Pak je kusový koberec Sea World ideálním doplňkem do jejich pokojíčku. Vyobrazuje prostředí oceánu s chobotnicí, kosatkou, želvou, žralokem a medúzou. Je vyrobený z... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Loading...

Zvolte rozměr

699 Kč vč. DPH

Cena pro členy Klubu K+K: 664 Kč

BarvaModrá
TvarObdélník
Určení dle místnostíDětský pokoj
Typ koberceJiný

Zároveň je antistatický, takže děti od něj nemohou dostat "ránu". Mají vaše děti rády mořský svět? Pak je kusový koberec Sea World ideálním doplňkem do jejich pokojíčku. Vyobrazuje prostředí oceánu s chobotnicí, kosatkou, želvou, žralokem a medúzou. Je vyrobený z příjemného měkkého materiálu, takže se z něj velmi rychle stane oblíbené místo na hraní. Koberec je navíc doplněn o spodní protiskluzovou vrstvu, takže se vám nebude posouvat po celém pokojíčku. 

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Kusový koberec Sea World

Kusový koberec Sea World

Mají vaše děti rády mořský svět? Pak je kusový koberec Sea World ideálním doplňkem do jejich pokojíčku. Vyobrazuje prostředí oceánu s chobotnicí, kosatkou, želvou, žralokem a medúzou. Je vyrobený z příjemného měkkého materiálu, takže se z něj velmi rychle stane oblíbené místo na hraní. Koberec je navíc doplněn o spodní protiskluzovou vrstvu, takže se vám nebude posouvat po celém pokojíčku.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail