Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Kusový koberec Silnice-Město

Dětský kusový koberec s motivem silnic je sen snad každého kluka. S autíčky může projíždět donekonečna město se školou, hasičskou stanicí nebo obchodním centrem. Koberec je vyrobený z materiálu... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Loading...

Zvolte rozměr

1 199 Kč vč. DPH

Cena pro členy Klubu K+K: 1 139 Kč

TvarObdélník
Určení dle místnostíDětský pokoj
Typ koberceJiný

Je vhodný i do místností s podlahovým vytápěním. Koberec se snadno udržuje, můžete ho prát v pračce na 30◦C nebo ručně. Dětský kusový koberec s motivem silnic je sen snad každého kluka. S autíčky může projíždět donekonečna město se školou, hasičskou stanicí nebo obchodním centrem. Koberec je vyrobený z materiálu příjemného na dotek a je vybavený protiskluzovou vrstvou. Díky tomu zůstane koberec po celou dobu na svém míste a nebude se vám posouvat po místnosti. Je vhodný i do místností s podlahovým vytápěním. 

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Kusový koberec Silnice-Město

Kusový koberec Silnice-Město

Dětský kusový koberec s motivem silnic je sen snad každého kluka. S autíčky může projíždět donekonečna město se školou, hasičskou stanicí nebo obchodním centrem. Koberec je vyrobený z materiálu příjemného na dotek a je vybavený protiskluzovou vrstvou. Díky tomu zůstane koberec po celou dobu na svém míste a nebude se vám posouvat po místnosti.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail