Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Kusový koberec Skákací panák - pink

Také jste jako malí rádi skákali panáka? A chcete, aby ho skákali i vaše děti bez ohledu na počasí? V tom případě pro vás máme řešení, dejte jim ho do dětského pokojíčku. Jak? Pomocí našeho... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Loading...

Zvolte rozměr

1 159 Kč vč. DPH

Cena pro členy Klubu K+K: 1 101 Kč

PodkladGel Foam
BarvaRůžová, Fialová
TvarObdélník
Určení dle místnostíDětský pokoj
Typ koberceJiný

Také jste jako malí rádi skákali panáka? A chcete, aby ho skákali i vaše děti bez ohledu na počasí? V tom případě pro vás máme řešení, dejte jim ho do dětského pokojíčku. Jak? Pomocí našeho kusového koberce s motivem skákacího panáka. Ten je navíc dokreslen řadou dalších prvků, jako jsou kytičky, srdíčka nebo ptáčci. Pokojíček vašich nejmenších tak prozáříte i barevně. Koberec je navíc možné prát ručně nebo v pračce při teplotě 30◦C.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Kusový koberec Skákací panák - pink

Kusový koberec Skákací panák - pink

Také jste jako malí rádi skákali panáka? A chcete, aby ho skákali i vaše děti bez ohledu na počasí? V tom případě pro vás máme řešení, dejte jim ho do dětského pokojíčku. Jak? Pomocí našeho kusového koberce s motivem skákacího panáka. Ten je navíc dokreslen řadou dalších prvků, jako jsou kytičky, srdíčka nebo ptáčci. Pokojíček vašich nejmenších tak prozáříte i barevně. 

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail