Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Metrážový koberec New Orleans 353 - textilní podklad

Metrážový koberec New Orleans 353 - textilní podklad

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans v sytě červené barvě originálním způsobem oživí interiér. Vypadá dobře v předsíňové chodbě a pracovně, ale dá se bez obav využít i jako zátěžový... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Loading...

Zvolte rozměr

m

169 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

676 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková výška5,8 mm
BarvaČervená
Podle umístěníKomerční prostory - hotely, kanceláře
Typ koberceJiný

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans v sytě červené barvě originálním způsobem oživí interiér. Vypadá dobře v předsíňové chodbě a pracovně, ale dá se bez obav využít i jako zátěžový koberec do kanceláře. Je vyrobený z kvalitního polypropylenového vlákna. Koberec New Orleans 353 RES je odolný a zaručuje dlouhou životnost. 

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec New Orleans 353 - textilní podklad

Metrážový koberec New Orleans 353 - textilní podklad

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans v sytě červené barvě originálním způsobem oživí interiér. Vypadá dobře v předsíňové chodbě a pracovně, ale dá se bez obav využít i jako zátěžový koberec do kanceláře. Je vyrobený z kvalitního polypropylenového vlákna. Koberec New Orleans 353 RES je odolný a zaručuje dlouhou životnost. Další předností je antistatická a protiskluzová úprava a samozřejmě nenáročná údržba.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail