Metrážový koberec New Orleans 372 RES

Metrážový koberec New Orleans 372 RES

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans se nabízí v nádherné fialové barvě, která propůjčí interiéru zcela jedinečný charakter. Hodí se do domácností i lehce namáhaných komerčních prostor.... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

159 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

636 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková výška5,8 mm
Podle umístěníKomerční prostory - hotely, kanceláře
BarvaČervená
Typ koberceJiný

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans se nabízí v nádherné fialové barvě, která propůjčí interiéru zcela jedinečný charakter. Hodí se do domácností i lehce namáhaných komerčních prostor. Díky nízkému vlasu se koberec New Orleans 372 RES snadno udržuje. Pro větší bezpečnost je navíc opatřený antistatickou a protiskluzovou úpravou.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec New Orleans 372 RES

Metrážový koberec New Orleans 372 RES

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans se nabízí v nádherné fialové barvě, která propůjčí interiéru zcela jedinečný charakter. Hodí se do domácností i lehce namáhaných komerčních prostor. Díky nízkému vlasu se koberec New Orleans 372 RES snadno udržuje. Pro větší bezpečnost je navíc opatřený antistatickou a protiskluzovou úpravou. Poskytuje dobrou tepelnou izolaci, čímž šetří náklady na vytápění.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail