Metrážový koberec New Orleans 507 RES

Metrážový koberec New Orleans 507 RES

Praktický metrážový koberec z kolekce New Orleans v tmavě modré barvě se výborně hodí do prosvětlených interiérů, kterým dodá potřebnou hloubku. Svou pevností, odolností a dlouhou životností se... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

159 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

636 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková výška5,8 mm
Podle umístěníKomerční prostory - hotely, kanceláře
BarvaModrá
Typ koberceJiný

Praktický metrážový koberec z kolekce New Orleans v tmavě modré barvě se výborně hodí do prosvětlených interiérů, kterým dodá potřebnou hloubku. Svou pevností, odolností a dlouhou životností se koberec New Orleans 507 RES hodí nejen do bytových interiérů, ale také do méně namáhaných kanceláří a konferenčních místností. 

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec New Orleans 507 RES

Metrážový koberec New Orleans 507 RES

Praktický metrážový koberec z kolekce New Orleans v tmavě modré barvě se výborně hodí do prosvětlených interiérů, kterým dodá potřebnou hloubku. Svou pevností, odolností a dlouhou životností se koberec New Orleans 507 RES hodí nejen do bytových interiérů, ale také do méně namáhaných kanceláří a konferenčních místností. Pro větší pohodlí a bezpečnost je opatřený antistatickou a protiskluzovou úpravou. Snadno se udržuje.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail