Metrážový koberec New Orleans 539 RES

Metrážový koberec New Orleans 539 RES

Praktický metrážový koberec z kolekce New Orleans se hodí nejen do domácností, ale i do menších kanceláří a komerčních prostorů s nižším provozem. Modrošedý dekor vypadá elegantně a decentně a... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

159 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

636 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková výška5,8 mm
Podle umístěníKomerční prostory - hotely, kanceláře
BarvaModrá, Šedá
Typ koberceJiný

Praktický metrážový koberec z kolekce New Orleans se hodí nejen do domácností, ale i do menších kanceláří a komerčních prostorů s nižším provozem. Modrošedý dekor vypadá elegantně a decentně a pěkně ladí se světlým nábytkem. Koberec New Orleans 539 RES je z rubové strany opatřený podkladem resine, tj. ztuhlým lepidlem.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec New Orleans 539 RES

Metrážový koberec New Orleans 539 RES

Praktický metrážový koberec z kolekce New Orleans se hodí nejen do domácností, ale i do menších kanceláří a komerčních prostorů s nižším provozem. Modrošedý dekor vypadá elegantně a decentně a pěkně ladí se světlým nábytkem. Koberec New Orleans 539 RES je z rubové strany opatřený podkladem resine, tj. ztuhlým lepidlem. Koberec má antistatickou a protiskluzovou úpravou. Dalším benefitem je snadná údržba.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail