Metrážový koberec New Orleans 760 RES

Metrážový koberec New Orleans 760 RES

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans v tmavě hnědé barvě se hodí jak do bytového interiéru, tak do kanceláře. Svými teplými zemitými tóny vnese do prostoru pocit hřejivého tepla. Koberec... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

159 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

636 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková výška5,8 mm
Podle umístěníKomerční prostory - hotely, kanceláře
BarvaBéžová, Hnědá
Typ koberceJiný

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans v tmavě hnědé barvě se hodí jak do bytového interiéru, tak do kanceláře. Svými teplými zemitými tóny vnese do prostoru pocit hřejivého tepla. Koberec New Orleans 760 RES nabízí pevnost, odolnost a mimořádnou životnost. Tlumí kročejový hluk a zároveň poskytuje tepelný komfort, který lze zvýšit položením na podlahové topení.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec New Orleans 760 RES

Metrážový koberec New Orleans 760 RES

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans v tmavě hnědé barvě se hodí jak do bytového interiéru, tak do kanceláře. Svými teplými zemitými tóny vnese do prostoru pocit hřejivého tepla. Koberec New Orleans 760 RES nabízí pevnost, odolnost a mimořádnou životnost. Tlumí kročejový hluk a zároveň poskytuje tepelný komfort, který lze zvýšit položením na podlahové topení. Má antistatickou a protiskluzovou úpravu a snadno se udržuje.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail