Metrážový koberec New Orleans gel 353

Metrážový koberec New Orleans gel 353
Předchozí Další

Obrázky jsou ilustrativní.

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans v sytě červené barvě dodá interiéru živou atmosféru. Vypadá dobře v chodbě, předsíni a pracovně, ale dá se využít i jako zátěžový koberec do... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

199 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

796 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková výška6,1 mm
Podle umístěníKomerční prostory - hotely, kanceláře
BarvaČervená
Typ koberceJiný

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans v sytě červené barvě dodá interiéru živou atmosféru. Vypadá dobře v chodbě, předsíni a pracovně, ale dá se využít i jako zátěžový koberec do kanceláře. Kvalitní polypropylenová vlákna účinně zachytávají prach a alergeny, které by jinak poletovaly prostorem. Koberec New Orleans gel 353 je tak vhodný pro alergiky. 

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec New Orleans gel 353

Metrážový koberec New Orleans gel 353

Moderní metrážový koberec z kolekce New Orleans v sytě červené barvě dodá interiéru živou atmosféru. Vypadá dobře v chodbě, předsíni a pracovně, ale dá se využít i jako zátěžový koberec do kanceláře. Kvalitní polypropylenová vlákna účinně zachytávají prach a alergeny, které by jinak poletovaly prostorem. Koberec New Orleans gel 353 je tak vhodný pro alergiky. Další předností je antistatická a protiskluzová úprava a samozřejmě nenáročná údržba.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail