Metrážový koberec New Orleans gel 539

Metrážový koberec New Orleans gel 539
Předchozí Další

Obrázky jsou ilustrativní.

Odolný metrážový koberec z kolekce New Orleans v šedomodrém odstínu vnese do interiéru čistou jednoduchou eleganci. Výborně se hodí do chodeb a předsíní, ale i do kanceláří, vstupních hal,... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

199 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

796 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková výška6,1 mm
BarvaModrá, Šedá
Typ koberceJiný

Odolný metrážový koberec z kolekce New Orleans v šedomodrém odstínu vnese do interiéru čistou jednoduchou eleganci. Výborně se hodí do chodeb a předsíní, ale i do kanceláří, vstupních hal, konferenčních místností a prodejen. Opatřený je gelovým podkladem, který mu zvyšuje odolnost a pevnost. 

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec New Orleans gel 539

Metrážový koberec New Orleans gel 539

Odolný metrážový koberec z kolekce New Orleans v šedomodrém odstínu vnese do interiéru čistou jednoduchou eleganci. Výborně se hodí do chodeb a předsíní, ale i do kanceláří, vstupních hal, konferenčních místností a prodejen. Opatřený je gelovým podkladem, který mu zvyšuje odolnost a pevnost. Koberec New Orleans gel 539 dále vyniká skvělými izolačními vlastnostmi, je protiskluzový a nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail