Metrážový koberec Tweed 95

Metrážový koberec Tweed 95

Moderní smyčkový metrážový koberec z řady Tweed v šedobéžovém dekoru je vhodný pro vyšší zátěž, tedy kanceláře, vstupní haly, prodejny a hotely. Jemný barevný odstín a zajímavý tvídový design... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

599 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

2 396 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Materiál100% polyamid
Celková výška6 mm
Výška vlasu4 mm
Váha vlasu680 g/m2
Celková váha1 790 g/m2
PodkladAB (mřížka)
Třída zátěže32 - komerční prostory, střední zátěž
Podle umístěníObývací pokoj, Ložnice, Domácí využití - chodba, pracovna
BarvaBéžová, Hnědá
Typ koberceSmyčkový

Při pravidelné údržbě je tedy koberec ideální podlahovou krytinou pro alergiky. Navíc dobře tlumí kročejový hluk a je odolný proti uklouznutí. Moderní smyčkový metrážový koberec z řady Tweed v šedobéžovém dekoru je vhodný pro vyšší zátěž, tedy kanceláře, vstupní haly, prodejny a hotely. Jemný barevný odstín a zajímavý tvídový design působí v interiéru elegantním dojmem. Zátěžový koberec Tweed 95 je vyrobený z kvalitních polyamidových vláken, které efektivně zachytávají poletující prach a alergeny. Při pravidelné údržbě je tedy koberec ideální podlahovou krytinou pro alergiky. Navíc dobře tlumí kročejový hluk a je odolný proti uklouznutí.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec Tweed 95

Metrážový koberec Tweed 95

Moderní smyčkový metrážový koberec z řady Tweed v šedobéžovém dekoru je vhodný pro vyšší zátěž, tedy kanceláře, vstupní haly, prodejny a hotely. Jemný barevný odstín a zajímavý tvídový design působí v interiéru elegantním dojmem. Zátěžový koberec Tweed 95 je vyrobený z kvalitních polyamidových vláken, které efektivně zachytávají poletující prach a alergeny. 

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail