Metrážový koberec Tweed 98

Metrážový koberec Tweed 98

Tmavý metrážový koberec z řady Tweed v šedočerné barvě se hodí do prosvětlených interiérů. Tvídový design působí velmi elegantně a pěkně vynikne v kombinaci se světlým nábytkem. Zátěžový koberec... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

539 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

2 156 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Celková výška6 mm
Podle umístěníObývací pokoj, Ložnice, Domácí využití - chodba, pracovna
BarvaŠedá, Černá
Typ koberceSmyčkový

Velkou výhodou je spolehlivý útlum kročejového hluku. Tmavý metrážový koberec z řady Tweed v šedočerné barvě se hodí do prosvětlených interiérů. Tvídový design působí velmi elegantně a pěkně vynikne v kombinaci se světlým nábytkem. Zátěžový koberec Tweed 98 je vhodný do domácnosti i komerčního prostoru. Skvěle se využije v kanceláři, zasedací místnosti, chodbě i vstupní hale. Pevná smyčka zaručuje vysokou odolnost a nenáročnou údržbu. Velkou výhodou je spolehlivý útlum kročejového hluku.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec Tweed 98

Metrážový koberec Tweed 98

Tmavý metrážový koberec z řady Tweed v šedočerné barvě se hodí do prosvětlených interiérů. Tvídový design působí velmi elegantně a pěkně vynikne v kombinaci se světlým nábytkem. Zátěžový koberec Tweed 98 je vhodný do domácnosti i komerčního prostoru. Skvěle se využije v kanceláři, zasedací místnosti, chodbě i vstupní hale. Pevná smyčka zaručuje vysokou odolnost a nenáročnou údržbu.

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail