Metrážový tmavě červený koberec Serenade 16

Metrážový tmavě červený koberec Serenade 16
| ⏳ Rychlá pokládka | ✂️ Řežeme na míru | ➿ Podklad filc | ↕️ Výška 9 mm |
|---|
Metrážový koberec Serenade 16 v tmavě červené barvě dokáže proměnit váš interiér na jedinečný prostor plný barev. Tento koberec je ideální volbou pro dětské pokoje, ale skvěle zapadne i do ložnice nebo obývacího pokoje. S výškou střihu vlasu 6 mm a hebkým povrchem se stává příjemným podkladem pro vaše bosé nohy. Navíc, díky kvalitnímu polyamidovému vláknu, které účinně zachycuje prach, je tento koberec skvělou volbou pro alergiky a zajišťuje čistotu ve vašem domově.
Červený koberec se hodí do všech středně namáhaných bytových místností, ať už se jedná o chodbu, kuchyni, pracovnu, nebo dětský pokoj. Jeho filcový podklad poskytuje příjemnou hřejivost a chrání vás před studenou podlahou, což oceníte zejména v zimních měsících. Můžete ho také bez obav položit na podlahové vytápění. S tímto kobercem se vaše domácnost stane útulným a stylovým místem pro život!
Aktuálně dochází ke změně barvy filcového podkladu. Výrobce přechází na více ekologičtější variantu šedého filcového podkladu. Modrý ani šedý podkladový filc neobsahuje chemikálie a materiál se liší jen minimálně. Barva neovlivňuje životnost koberce.

✂️ Řežeme na míru
🪡Doporučujeme obšití
⏳ Rychlá pokládka
🔥 Vhodné na podlahové topení
➿ Podklad filc
↕️Výška vlasu 6 mm
📏 Výška 9 mm
🔇 Útlum hluku
⛏️ Snadná pokládka
🗞️ Rolujeme na kratší stranu
🖍️ Více barevných variant
🏠 Hodí se do domácnosti
🎲 Teplé pro hraní na zemi
🧸 Hodí se do dětského pokoje
🛋️ Hodí se do obýváku
👣 Vhodné pro chůzi na boso
⚡Antistatický povrch
🔎 Vzor, na kterém není vidět špína
✂️ Střižený vlas
| ⏳ Rychlá pokládka | ✂️ Řežeme na míru | ➿ Podklad filc | ↕️ Výška 9 mm |
|---|
Metrážový koberec Serenade 16 v tmavě červené barvě dokáže proměnit váš interiér na jedinečný prostor plný barev. Tento koberec je ideální volbou pro dětské pokoje, ale skvěle zapadne i do ložnice nebo obývacího pokoje. S výškou střihu vlasu 6 mm a hebkým povrchem se stává příjemným podkladem pro vaše bosé nohy. Navíc, díky kvalitnímu polyamidovému vláknu, které účinně zachycuje prach, je tento koberec skvělou volbou pro alergiky a zajišťuje čistotu ve vašem domově.
Červený koberec se hodí do všech středně namáhaných bytových místností, ať už se jedná o chodbu, kuchyni, pracovnu, nebo dětský pokoj. Jeho filcový podklad poskytuje příjemnou hřejivost a chrání vás před studenou podlahou, což oceníte zejména v zimních měsících. Můžete ho také bez obav položit na podlahové vytápění. S tímto kobercem se vaše domácnost stane útulným a stylovým místem pro život!
Aktuálně dochází ke změně barvy filcového podkladu. Výrobce přechází na více ekologičtější variantu šedého filcového podkladu. Modrý ani šedý podkladový filc neobsahuje chemikálie a materiál se liší jen minimálně. Barva neovlivňuje životnost koberce.

✂️ Řežeme na míru
🪡Doporučujeme obšití
⏳ Rychlá pokládka
🔥 Vhodné na podlahové topení
➿ Podklad filc
↕️Výška vlasu 6 mm
📏 Výška 9 mm
🔇 Útlum hluku
⛏️ Snadná pokládka
🗞️ Rolujeme na kratší stranu
🖍️ Více barevných variant
🏠 Hodí se do domácnosti
🎲 Teplé pro hraní na zemi
🧸 Hodí se do dětského pokoje
🛋️ Hodí se do obýváku
👣 Vhodné pro chůzi na boso
⚡Antistatický povrch
🔎 Vzor, na kterém není vidět špína
✂️ Střižený vlas
| Zátěžová třída: | 22 - domácnost, střední zátěž |
|---|---|
| Barva: | Červená |
| Typ produktu: | Metrážový koberec |
| Třída kvality: | Zlatá střední cesta |
| Využití: | Chodba, Kuchyně, Pracovna, Dětský pokoj, Ložnice, Obývací pokoj |
| Materiál: | Polyamid |
| Typ koberce: | Střižený vlas |
| Celková výška: | 9 mm |
| Výška vlasu: | 6 mm |
| Celková váha: | 1 730 g/m2 |
| Podlahové topení: | Ano |
| Váha vlasu: | 650 g/m2 |
| Podklad: | Filc |
| Třída hořlavosti: | Efl |
| Norma: | Délková a šířková tolerance koberců a PVC pro celoplošné pokrytí je ±1 % (dle ČSN 14159). Reklamace, kde rozměr nepřekročí toleranci +/- 1% nemohou být uznány. |
Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy
Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.
- Záruka 3 roky
- Zaměření prostor zdarma
- A mnohem více...





