Metrážový koberec Savannah 29

Metrážový koberec Savannah 29

Moderní metrážový koberec z kolekce Savannah se nabízí v zajímavém šedo-zeleno-bílém melírovaném provedení. Tento odstín vnáší do interiéru klidnou atmosféru a hodí se do obývacího pokoje, chodby i... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

369 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

1 107 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

Materiál60% Polyamid + 40% Polypropylen
Celková výška7,2 mm
Výška vlasu3,7 mm
Váha vlasu420 g/m2
Celková váha1 330 g/m2
PodkladFilc
Třída zátěže23 - domácnost, vysoká zátěž
Podle umístěníObývací pokoj, Ložnice, Dětský pokoj, Domácí využití - chodba, pracovna
BarvaZelená
Typ koberceSmyčkový

Pro dosažení maximálního tepelného komfortu jej lze bez obtíží položit na podlahové topení. Moderní metrážový koberec z kolekce Savannah se nabízí v zajímavém šedo-zeleno-bílém melírovaném provedení. Tento odstín vnáší do interiéru klidnou atmosféru a hodí se do obývacího pokoje, chodby i ložnice. Koberec Savannah 29 je velice příjemný pro chůzi bosou nohou, poskytuje hřejivý pocit a skvěle kumuluje teplo. Pro dosažení maximálního tepelného komfortu jej lze položit na podlahové topení.

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec Savannah 29

Metrážový koberec Savannah 29

Moderní metrážový koberec z kolekce Savannah se nabízí v zajímavém šedo-zeleno-bílém melírovaném provedení. Tento odstín vnáší do interiéru klidnou atmosféru a hodí se do obývacího pokoje, chodby i ložnice. Koberec Savannah 29 je velice příjemný pro chůzi bosou nohou, poskytuje hřejivý pocit a skvěle kumuluje teplo. 

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail