Metrážový koberec Superstar 310

Sleva! Metrážový koberec Superstar 310
Předchozí Další

Obrázky jsou ilustrativní.

Kvalitní metrážový koberec z kolekce Superstar je v tmavém šedo-hnědém odstínu. Tato neutrální barva je v dnešní době velmi populární, neboť dá krásně vyniknout jiným barevným doplňkům v interiéru... Více informací 

Skladem Doprava zdarma Doprava zdarma

Více informací

Zvolte rozměr

m

191,20 Kč 239,00 Kč

Cena za vámi zvolený rozměr

717,00 Kč vč. DPH

573,60 Kč vč. DPH

Bezdůvodné vrácení zboží u metrážního sortimentu není možné, jedná se o produkt, který je upraven na přání nakupujícího.

BarvaŠedá
Typ koberceSmyčkový, Potisk
Celková výška5 mm
Podle umístěníObývací pokoj, Ložnice, Kuchyň a chodba

Kromě výborných tepelných vlastností též účinně tlumí kročejový hluk. Kvalitní metrážový koberec z kolekce Superstar je v tmavém šedo-hnědém odstínu. Tato neutrální barva je v dnešní době velmi populární, neboť dá krásně vyniknout jiným barevným doplňkům v interiéru pokoje. Neméně podstatným benefitem je jeho schopnost skrýt drobné nečistoty. Koberec Superstar 310 je vhodný do místnosti s podlahovým vytápěním. 

Doporučujeme dokoupit

Recenze

Napsat recenzi

Metrážový koberec Superstar 310

Metrážový koberec Superstar 310

Kvalitní metrážový koberec z kolekce Superstar je v tmavém šedo-hnědém odstínu. Tato neutrální barva je v dnešní době velmi populární, neboť dá krásně vyniknout jiným barevným doplňkům v interiéru pokoje. Neméně podstatným benefitem je jeho schopnost skrýt drobné nečistoty. Koberec Superstar 310 je vhodný do místnosti s podlahovým vytápěním. 

Vypočítejte si, kolik Vás bude stát Vaše nová podlaha. Kalkulátor podlahy

Název produktu

Detail