0

Kruhy pod bazény

Kruhové umělé travní koberce s nopy jsou speciálně určeny pro použití pod venkovní bazény jako ochranná podložka. Tyto koberce poskytují vynikající ochranu dna bazénu před poškozením od tvrdých a nepružných povrchů. Díky své odolnosti vůči vlhkosti a prodyšné struktuře jsou tyto travní koberce ideální volbou pro umístění pod bazénem, ať už na měkkém povrchu, jako je trávník, nebo na tvrdém podkladu, jako jsou beton či dlaždice. Kruhy pod bazén jsou ze spodní strany opatřeny nopy pro snazší odtok vody. Nehrozí tedy tvorba louží a plísně.

Koberce jsou navrženy tak, aby poskytovaly měkkost a komfort, což je důležité pro pohodlí a bezpečnost uživatelů bazénu. Praktický jednobarevný design se snadno začlení do jakéhokoli venkovního prostředí. Díky nízkému vlasu tyto koberce vyžadují minimální údržbu. Pro své praktické využití a nízkou cenu jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. 

Přes zimu se také hodí jak koberec pod stromeček. Jehličí, které opadá ze stromečku, poté nemusíte vysávat po celém bytě. Stačí jen vyprášit z balkonu nebo terasy a máte uklizeno.

číst více

Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy

Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.

  • Záruka 3 roky
  • Zaměření prostor zdarma
  • A mnohem více...
Získat výhody klubu