0

Dětský pokoj

Dětský pokoj je místem, kde se kombinuje zábava, učení a odpočinek. Podlahová krytina by měla být praktická na údržbu, hezká a bezpečná. A především by měla odrážet potřeby dětí, od batolete po školáka. Podlaha není jen místo, po kterém šlapeme. Pro děti je to celý svět!

Nejoblíbenějším řešením pro dětský pokoj je celoplošný koberec. Dětské koberce jsou měkké, teplé a komfortní. Jsou navrženy přímo pro potřeby dětí, které si většinu času hrají na zemi. Při hře na podlaze poskytuje dětem příjemný povrch, který zároveň hřeje, tlumí hluk a zvyšuje bezpečnost. Dětské koberce navíc disponují veselými vzory a krásnými barvami, které stimulují dětskou fantazii a tvořivost.

PVC neboli lino je další vhodnou volbou pro dětský pokoj. Velice snadno se čistí a je odolná vůči vlhkosti. Díky své odolnosti je ideální podlahovou krytinou do dětského pokoje, kde může docházet k menším nehodám, jako jsou rozlité nápoje či barvičky. Nesmíme zapomenout ani na moderní vinylové podlahy, které nabízejí širokou škálu dekorů a jsou takřka nezničitelné. Barva světlého dřeva například krásně prosvětlí malý tmavý pokojík lépe než kterýkoli koberec. 

Náš tip: Lino nebo vinylovou podlahu v dětském pokoji můžete doplnit kusovým kobercem. Vytvoříte tak krásný hrací prostor, ať už v centrálním prostoru dětského pokoje nebo někde v koutku. Na výběr jsou kusové koberce s veselými dětskými motivy zvířátek, silnic a městeček, které podpoří kreativitu vašeho dítěte a pěkně ho zabaví. Pro starší děti můžete zvolit měkké plyšové koberce, které poskytnou tu pravou relaxaci na zemi. A barvy? Fantazii se meze nekladou, naše nabídka je opravdu široká!

číst více
Seřadit podle

Staňte se členem věrnostního klubu Koberce K+K a získejte až 10% slevy

Budeme vás informovat o zajímavých akcích i novinkách v oboru, zůstaňte s námi v kontaktu.

  • Záruka 3 roky
  • Zaměření prostor zdarma
  • A mnohem více...
Získat výhody klubu