0

Konzultace s odborníkem

Ve všech našich prodejnách naleznete odborně vyškolené zaměstnance v oboru podlahových krytin a bytových doplňků, kteří vám ochotně poradí a pomohou s výběrem té nejlepší podlahové krytiny pro váš vysněný domov. Samozřejmostí je i možnost konzultace s naším odborníkem z pohodlí domova, tedy přímo na místě, kde by měla být nově zakoupená podlahová krytina nainstalována. Není nic jednoduššího než vyplnit pokládkový formulář, ve kterém na sebe nezapomeňte zanechat kontakt. Poté se vám již ozveme a domluvíme si termín návštěvy. 

  • Naši zaměstnanci jsou schopni pomoci s výběrem vhodných podlahových krytin pro každou místnost vašeho domova nebo komerčně využívaného prostoru.
  • Na základě složené finanční zálohy vám rádi zapůjčíme kusový koberec, který můžete jednoduše vyzkoušet přímo v interiéru.
  • Vyškolený personál ochotně vysvětlí, které podlahové krytiny jsou vhodné do domácnosti a které naopak volit v případě využití v komerčně namáhaných prostorách, ať se bude jednat o koberce, vinyl či PVC podlahy. 
  • Neváhejte a obracejte se na naše odborníky s jakýmkoli dotazem. Jsou vyškolení a znají odpověď na vše, co se problematiky podlahových krytin týče.

Chcete vědět základní informace o podlahových krytinách jako jsou koberce, PVC, lino a vinyl dříve, než se k nám vypravíte osobně? Navštivte náš blog, do kterého přidáváme všechny zajímavosti ze světa koberců, PVC, vinylu, ale i mnohem více