Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Standardní koberce 

Standardní koberce v metráži představují jednu z nejoblíbenějších podlahových krytin. Jsou vhodné do všech bytových prostorů, ale nejširšího využití se jim dostává v obývacím pokoji, ložnici a chodbě či předsíni. Standardní koberce se vyznačují skvělými izolačními vlastnostmi, výborně kumulují teplo a velice efektivně tlumí kročejový hluk. Jsou ...

Standardní koberce v metráži představují jednu z nejoblíbenějších podlahových krytin. Jsou vhodné do všech bytových prostorů, ale nejširšího využití se jim dostává v obývacím pokoji, ložnici a chodbě či předsíni. Standardní koberce se vyznačují skvělými izolačními vlastnostmi, výborně kumulují teplo a velice efektivně tlumí kročejový hluk. Jsou velice příjemné na došlap a navíc interiéru dodávají příjemnou atmosféru.

Standardní koberce v metráži se nabízejí v široké škále dekorů a barev, takže si vybere skutečně každý. V nabídce máme moderní jednobarevné koberce, které perfektně doladíte se zbytkem interiéru pomocí výrazných barevných akcentů. Pro milovníky extravagantnějšího ladění tu jsou standardní koberce s výraznými geometrickými vzory.

Náš tip: Při vybírání dekoru nezapomeňte vzít v úvahu rozměry místnosti a světelné podmínky. Tmavší interiér krásně rozzáříte světlým kobercem. Stejně dobře ho využijete v malé místnosti, kterou správně zvolenou světlou barvou opticky zvětšíte. Naopak pokud máte k dispozici velký prostor s dostatkem světla, můžete si dovolit koberec v elegantních tmavých odstínech. 

Standardní koberce se nabízejí ve smyčkovém provedení, se střiženým vlasem nebo s potiskem. Jsou vyrobeny z kvalitních polyamidových či polypropylenových vláken, které se vyznačují odolností. Standardní koberce se snadno udržují díky nízkému vlasu, který tolik nezadržuje nečistoty. 

Standardní koberce přinášejí mnoho výhod:

  • vysoký komfort při došlapu

  • skvělá tepelná izolace a ochrana před studenou podlahou

  • dobrá kumulace tepla, díky níž ušetříte náklady spojené s vytápěním místnosti  

  • účinná zvuková izolace a útlum kročejového hluku

  • zlepšení akustických podmínek v místnosti

Standardní koberce boří mýtus o alergii! 

Že prý se koberec nehodí pro alergiky? Ani nápad! Kvalitní polyamidová a polypropylenová vlákna účinně zachytávají prach a alergeny, které se drží v koberci namísto ve vzduchu. Při pravidelném vysávání 2-3krát týdně se zachyceného prachu i alergenů bezpečně zbavíte a zajistíte, že Vás už nebudou trápit. Díky tomu se koberec jeví jako nejvhodnější podlahová krytina pro alergiky a astmatiky. 

číst více
Od nejlevnějších Od nejdražších Nejprodávanější
Zobrazeno 1 – 24 z 188 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 188 položek
Název produktu

Detail