Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Dětské koberce 

Kusové dětské koberce jsou to pravé do dětského pokoje. Plní několik funkcí najednou – zahřejí od podlahy, ztlumí dupání, zbrzdí pády, potěší na pohled a ještě ve většině případů zabaví. Co víc si přát? Mezi kusovými dětskými koberci najdete ty nejkrásnější a nejveselejší dětské motivy. Pro holky máme zvířátka, princezny a jednorožce, pro kluky ...

Kusové dětské koberce jsou to pravé do dětského pokoje. Plní několik funkcí najednou – zahřejí od podlahy, ztlumí dupání, zbrzdí pády, potěší na pohled a ještě ve většině případů zabaví. Co víc si přát? Mezi kusovými dětskými koberci najdete ty nejkrásnější a nejveselejší dětské motivy. Pro holky máme zvířátka, princezny a jednorožce, pro kluky auta, silnice a fotbalové míče. Nejmenším jsou určené kusové dětské koberce v něžných pastelových barvách, větší slečny si zase mohou vybrat vkusné koberce s motivy koní.

Kusové dětské koberce jsou nejčastěji vyrobeny z polyesteru, jehož vlákna jsou krásně měkká a současně odolná proti zašpinění. Polyesterové dětské koberce tak přímo vybízejí k pomazlení a hře na zemi. Dalším využívaným materiálem je polypropylen, často s úpravou frisé. Díky specifickému zakroucení vlákna je koberec příjemně jemný na dotek. Z polyamidu se vyrábějí dětské koberce s nízkým vlasem, např. velice oblíbené silnicové koberce. Polyamidové dětské koberce jsou odolné, dobře se udržují a potěší nízkou cenou.

Náš tip: Pořiďte si kusový dětský koberec, který je kompletně pratelný. Ačkoli jsou syntetická vlákna odolná proti zašpinění, v případě dětí a jejich vynalézavosti se vždy hodí možnost koberec vyprat. Pak Vás už žádná rozšlapaná svačina, rozlité barvičky, zaschlá modelína ani nehoda s nočníkem nerozhází.

Zařizujete pokojíček pro miminko?

Ze zařizování pokojíčku pro miminko má největší radost nastávající maminka. Do jisté míry tak vzhled pokojíčku naplňuje její vlastní sny. Je tedy důležité, aby barvy a materiály plně odpovídaly jejím představám o bezpečném a milujícím prostředí pro miminko. Ideální volbou je dětský kusový koberec v pastelových barvách. Pudrově růžová nebo světle modrá působí harmonickým, uklidňujícím dojmem a vytváří atmosféru plnou něhy a lásky. Kvalitní a bezpečná polyesterová či polypropylenová vlákna jsou příjemně měkká a komfortní na došlap.

číst více

Nejprodávanější

1

Také jste jako malí rádi skákali panáka? A chcete, aby ho skákali i vaše děti bez ohledu na počasí? V tom případě pro vás máme řešení, dejte jim ho do dětského pokojíčku. Jak? Pomocí našeho kusového koberce s motivem skákacího panáka. Ten je navíc...

od 1 159 Kč/ks
od 1 159 Kč/ks
Od nejlevnějších Od nejdražších Nejprodávanější
Zobrazeno 1 – 24 z 144 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 144 položek
Název produktu

Detail