Klub K+K Vstupte do klubu K+K! Získejte SLEVU a další výhody hned na Vaši první objednávku!Zaregistrovat se

Zátěžové koberce 

Zátěžové koberce v metráži se hodí do komerčně využívaných prostor, jako jsou kanceláře, zasedací místnosti, vstupní haly, hotely, restaurace, galerie a různé administrativní budovy, školy a školky. Využijí se i v domácnostech s intenzivním provozem, zejména v pracovnách, chodbách a předsíních. Zátěžové koberce se vyznačují zvýšenou odolností pr...

Zátěžové koberce v metráži se hodí do komerčně využívaných prostor, jako jsou kanceláře, zasedací místnosti, vstupní haly, hotely, restaurace, galerie a různé administrativní budovy, školy a školky. Využijí se i v domácnostech s intenzivním provozem, zejména v pracovnách, chodbách a předsíních. Zátěžové koberce se vyznačují zvýšenou odolností proti oděru, opotřebení a také pojezdu kolečkových židlí. Nabízejí se v praktických dekorech, na kterých není příliš vidět nečistota. Navíc se velice snadno udržují, a to díky minimálně krátkému vlasu.

Ačkoli se od zátěžových koberců očekává především odolnost a dlouhá životnost, výrobci si dávají záležet i na jejich designu. Proč by musela mít každá kancelář na podlaze koberec neurčité barvy? Zkuste třeba zátěžový koberec v červeném či modrém dekoru! Oživení je přece jistě vítané i v pracovním prostoru. Pokud sázíte na nadčasovou eleganci, je tu moderní skandinávská šedá, která se hodí do každého interiéru. Zátěžové koberce se nabízejí dokonce i ve světlých barvách, krémové a béžové, pro rozjasnění tmavých prostor. Skutečně si stačí jen vybrat, nabídka je široká!

Zátěžové koberce se liší podle jednotlivých zátěžových tříd:

  • Třída zátěže 31 je určená do prostor s lehkým komerčním provozem, jako jsou méně frekventované kanceláře, hotelové pokoje, menší vstupní haly a zasedací místnosti.

  • Třída zátěže 32 je vhodná do silnějšího komerčního provozu (např. větší kanceláře, restaurace, galerie, obchody).

  • Třída zátěže 33 se hodí do velmi namáhaných komerčních prostor, jako jsou školy, školky, veřejné budovy a frekventované kanceláře.

  • Třída zátěže 34 je určená do obchodních domů, na schodiště a do každodenního intenzivního komerčního provozu.

Proč do kanceláře volit právě zátěžový koberec?

V případě kanceláře se skutečně vyplatí investovat do kvalitního zátěžového koberce. Nejedná se totiž o bytový, nýbrž komerční prostor, tudíž se v něm lidé pohybují ve venkovní obuvi. Tvrdé podrážky a špína zvenku by se standardním kobercem brzy udělaly své. Zato zátěžový koberec je na tuto výzvu dobře připraven – pevná smyčka, zesílený podklad, nízký vlas a praktická barva zaručují, že zátěžový koberec bude stále vypadat jako nový. Dalším důvodem, pro který je vhodné volit do kanceláře zátěžový koberec, je každodenní používání kolečkových židlí. Bez nich to v kancelářích nejde, a přitom právě kolečkové židle by standardní koberec opotřebovaly k nepoznání. Zátěžový koberec to však zvládne na jedničku! 

číst více
Od nejlevnějších Od nejdražších Nejprodávanější
Zobrazeno 1 – 24 z 157 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 157 položek
Název produktu

Detail